Zemřela chobotnice Paul!!!

27. října 2010 v 16:24 | Tery
Report: Zemřela chobotnice Paul - foto

Slavná chobotnice Paul, která neomylně předpovídala výsledky posledního fotbalového mistrovství světa, nás navždy opustila.
V akváriu Mořský život v německém Oberhausenu nás v noci na úterý navždy opustila chobotnice Paul, která neomylně tipovala všechny výsledky během letošního fotbalového šampionátu, a díky tomu se dokonce stala čestným občanem španělského Carballina.

"Všem nám přirostl k srdci a bude nám velmi chybět," řekl generální manažer mořského světa v Oberhausenu Stefan Porwoll.


Akvárium nyní připravuje sestřih nejdůležitějších událostí z Paulova života, které zde bude promítat.
Paul se stal miláčkem německého národa, když odhadl výsledky všech sedmi zápasů německého týmu, a také finále mezi Španělskem a Nizozemskem.

Vítěze tipoval tak, že před každým zápasem mu ošetřovatelé spustili do akvária 2 misky s krmením, označené vlajkou hrajících zemí. Paul se vždy nažral z té, která značil zemi vítězného týmu.

Paul dokázal svými předpověďmi ovlivnit i mnoho sázkařů, kteří čekali, co chobotnice na to.

Chobotnice v reklamě

Paul je doslova a do písmene celebrita. Jeden italský podnikatel se chystá uvést na trh kolekci triček a svetrů s motivem chobotnice, stal se také ambasadorem anglické kandidatury na pořádání mistrovství světa ve fotbale v roce 2018, podepsal několik reklamních smluv a objevit se měl i ve filmu.

Paula chtělo koupit mnoho zájemců a nabízeli vysoké částky. Akvárium v Oberhausenu však odolalo a umožnilo Paulovi dožít ve známém prostředí.
Paul se měl narodit v roce 2008, chobotnice jeho druhu se dožívají zhruba dvou, maximálně však tří let.


Věříš, že měl Paul předvídací schopnosti?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti náš desing??

Ano
Trošku
Moc ne
Vůbec

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama