Duben 2010

Valentine Day

28. dubna 2010 v 19:43 | Tery
Taylor Lautner and Taylor Swift Make a Really Cute Fake Couple in 'Valentine's Day' Promo Outtakes (PHOTOS)
TayTay 'Valentine's Day' Promo ShotsTayTay 'Valentine's Day' Promo ShotsTayTay 'Valentine's Day' Promo Shots

Ashley Green

28. dubna 2010 v 19:42 | Tery


Greene-milan ashley greene armani show milan 01Greene-milan ashley greene armani show milan 07Greene-milan ashley greene armani show milan 05

Ahoj

28. dubna 2010 v 19:41 | Tery
Ahoj jak se máte???


Soutěž o Nej Blog

28. dubna 2010 v 19:37 | Tery

Vyhlašujeme soutěž O Nej Blog

Pravidla:


1)Každý může registrovat jen 1 svůj blog a to tak, že napíše komentář pod tenhle článek kde bude adresa blogu a e-mail,když tam nebudou obě tyhle věci tak se nemůžete zaregistrovat do soutěže!!!!!!!

2)Soutěž bude rozdělena na 4 kola

3)Registrace bude ukončena jakmile se přihlásí 15 blogů

4)V prvním kole budete hlasovat o nejlepších 15 blogů

5)V druhém kole budete hlasovat o nejlepších 10 blogů

6)Ve třetím kole o nejlepší 3 blogy

7)A ve čtvrtém kole se rozhodne o vítězi

8)Vítězi bude poslána cena až domů!!!!!!!!!!

Pár brushů...

28. dubna 2010 v 19:32 | Tery

Láska až do smrti :D

26. dubna 2010 v 17:33 | Tery
1

♥STAR STRUCK♥

26. dubna 2010 v 16:40 | Tery

StarStruck - Rande s hvězdou

MOVIE: StarStruck - Rande s hvězdou - foto
Supeeer! Už v sobotu 1. května 2010 ve 12.30 odvysílá Disney Channel českou televizní premiéru nového filmu "Rande s hvězdou" (StarStruck). Hlavní roli si v něm zahraje Sterling Knight (toho znáš ze seriálu Sonny ve velkém světě) a Danielle Campbell, která hrála ve filmu Útěk z vězení.

Americké diváky už StarStruck okouzlil a může za to hlavně "stepovací skladba", kterou složil David Lawrence - autor hudby k High School Musical. Příběh se navíc atáčel v atraktivních místech Los Angeles včetně pláží Malibu a Venice, na Sunset Boulevard a u slavného nápisu Hollywood.

Rande s hvězdou je o hollywoodském popovém zpěvákovi, který náhodou potká nenápadnou dívku z malého města. Jeho cool život se tak obrátí vzhůru nohama a on se musí rozhodnout, zda má následovat své srdce nebo pozlátko své kariéry. Děj začíná tím, že se rodina Jessicy Olson připravuje na návštěvu babičky v LA. Starší sestra Sara je vášnivou fanynkou popového zpěváka Christophera Wilda a doufá, že ho v Hollywoodu alespoň zahlédne. Jessicu spíš zajímají známá místa města.


Nakonec je ale všechno jinak. Krátce po příjezdu do města se Jessica díky nehodě s Chrisem seznámí a nejžhavější hollywoodská star ji musí s pohmožděnou hlavou dovézt do nemocnice. Dojde mu, že poprvé po dlouhé době se může uvolnit a být sám sebou a přestože už holku má, přeskočí mezi ním a Jess jiskra a bomba příběh plný hudby může začít...

Je fakt super a nádherně se sním píše :)

26. dubna 2010 v 16:40 | Tery

B2P Pilot

SOUTĚŽ: B2P Pilot - Soutěž o cool pero hvězd! - foto
Chraň přírodu! Mysli na zvířata! Buď EKO! Vyhraj cool pero B2P od Pilot!
"Je úžasné, že se z obyčejné pet lahve dá vyrobit něco takového. Ničím jiným už nepíšu," přiznává hvězda ságy Twilight Kristen Stewart a dodává, že ze čtyř barevných variant, nejraději píše zelenou!

Kristen není sama, kdo pero z 89% recyklovaného materiálu používá! Z ruky ho nedá ani nejmladší z bratrů Jonasových, Nick! "Nejenže je ekologické, ale také skvěle vypadá," říká Disney star o průhledné propisce, která má vyměnitelnou náplň.

Jo a pilot teď nabízí skvělou akci! Ke každému peru B2P dostaneš super zvýrazňovač!

Lady Gaga

26. dubna 2010 v 16:38 | Tery

Lady Gaga: "Sex už není cool!"

STARS: Lady Gaga:
Šok! Lady Gaga žije podle svých slov v celibátu a k tomu samému nabádá i své fanoušky!
Zpěvačka, která často prohlašovala, že sex je pro ni vždy na prvním místě, otočila a teď říká: "Jsem single, nemám sex a cítím se velmi dobře!"

Na druhou stranu ale přiznává, že kdyby jí někdo před pár měsící řekl, že taková věta vyjde z jejích úst, nevěřila by mu! "Nečekala bych, že tohle řeknu, ale je to tak! Jsem sama a bez sexu, protože na něj nemám čas a chci se na plno věnovat jen své práci!"

Nejenže zpěvačka tvrdí, že bez milostných hrátek je jí mnohem lépe, navíc má podle ní takový život i spoustu výhod: "Celibát je fajn. Například se nemusím bát, že otěhotním nebo že chytnu nějakou pohlavní nemoc!"

"Nemusíte mít sex! Zkuste to a uvidíte," nabádala Lady Gaga fanoušky na jednom ze svých posledních koncertů a dodala: "Každý chce s někým spát, ale to bylo moderní v sedmdesátých letech, teď je cool sex nepotřebovat, být silný a nezávislý. Buďte jako já!" Uvidíme, jak dlouho to Gaga bez sexu vydrží...

Robert Pattison, že by začal zpívat??♥

26. dubna 2010 v 16:37 | Tery

Robert Pattinson - Vydá vlastní album?

STAR: Robert Pattinson - Vydá vlastní album? - foto
Svou hudební minulost nedávno poodhalila hvězda ságy Twilight Robert Pattinson - v době, kdy chodil na základní školu, učil se hrát na piáno a kytaru. "Nenáviděl jsem to," přiznal Rob a přidal vysvětlení: "Kámoši lítali venku a já musel pětkrát týdně na nějaký kroužek!"

I přes nechuť se ale filmový Edward naučil na oba nástroje skvěle hrát a v jednu chvíli to dokonce vypadalo, že se z něj stane hudební star. Nahrál totiž demo album a obrážel s ním producenty v naději, že by ho mohli vydat.

To se nestalo a místo toho se začal Rob objevovat na filmovém plátně. "Když si ten demáč teď pustím, mám z něj husí kůži. Ta hudba je naprosto příšerná" svěřil se se smíchem herec.

Vydat vlastní album tedy neplánuje? "Zatím ne. Jsem víc herec než hudebník. Pravdou ale je, že jsem potkal pár zajímavých muzikantů a vznikli nějaké zajímavé nápady! Uvidíme...," říká vyhýbavě Robert. Po Hollywoodu se však šušká, že Twilight star chce vlastní CD nahrát na jaře 2011 a mezi hudebními společnostmi už prý začal tvrdý boj o to, která ho vydá!