Únor 2010


ÁÁÁÁÁÁch!!!

15. února 2010 v 19:52 | Tery
ImageHost.org
ImageHost.org

ImageHost.org

ImageHost.org
ImageHost.org
ImageHost.org

ImageHost.org

Alice a Jasper sims♥

15. února 2010 v 19:50 | Tery

Simpsons

15. února 2010 v 19:06 | Tery

Žlutí & ztřeštění Simpsonovi!

SERIÁL: Žlutí & ztřeštění Simpsonovi! - foto
Je to neuvěřitelných dvacet let, co žlutí animáci vládnou světu! K jejich dvacetinám Bravo vytáhlo na povrch ta největší tajemství!

1. Kdo "The Simpsons" vymyslel?

Kreslíř komiksů Matt Groening (55) postavičky spontánně nakreslil v polovině osmdesátých let, než se setkal s televizním producentem. Trvalo mu to neuvěřitelných patnáct minut!

2. Jak to všechno začalo?

Rodinka se v televizi poprvé mihla 19. dubna 1987 jako dvouminutová výplň v komediálním seriálu "The Tracey Ullman Show"!

3. Tajemství Homerovy plešky

Už sis toho všiml/a? Na Homerovu holou hlavu si jeho autor Matt Groening schoval svoje iniciály "M" a "G"! Jeho ucho je "G" a vlas nad ním "M"!

4. Proč jsou Simpsonovi žlutí?

Tak to je fakt náhoda! Při jejich prvním kreslení měl Matt po ruce jen žlutou pastelku!

5. Kolik dílů dodnes existuje?

Koncem ledna běžel v USA 452. díl! To je pro kreslený seriál rekord!

6. Jsou Simpsonovi slavní po celém světě?

Dá se to tak říct! Seriál běží ve dvanácti zemích světa a stovky milionů diváků kousavý humor Homera a jeho rodinky prostě milují!

Fakt mazec, jak se změnili!
7. Bude další kinofilm?

Matt Groening slíbil, že jo! Na jeho přípravu si chce dopřát ale minimálně rok!

8. Jaká je Homerova e-mailová adresa?

chunkylover53@aol. com a znamená to něco jako "tlustej milenec"!

9. Jsou Simpsonovi k vidění naživo?

Kousek od Las Vegas existuje opravdový dům Simpsonových o rozloze dvě stě metrů čtverečních! Kromě toho je v Americe žlutá rodinka dokonce i na 44centových poštovních známkách!

10. Kreslí Groening žlutou rodinku pořád ještě sám?

Ne! Dneska je Matt už "jenom" poradcem a šéfem týmu!
Avatar potopil titanic!

15. února 2010 v 19:02 | Tery

Avatar potopil Titanic

MOVIE: Avatar potopil Titanic - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Že Avatar bude trhák, tušil jeho režisér James Cameron ještě když byli modří obyvatelé Pandory pouze na papíře. A právě proto si s natáčením úchvatné 3D fantasy dal pořádně na čas.

"Musela dospět technika," nechal se slyšet Cameron potom, co se přiznal, že scénář měl v šuplíku dlouhých patnáct let.

Čekání se mu ale maximálně vyplatilo! Avatar teď sklízí mega úspěch u diváků a svému "stvořiteli" zatím vydělal v přepočtu 34 miliard korun a vydělává stále dál.

Zatím je sice příběh o populaci Na´vi ještě hodně daleko od toho, aby trumfnul film Jih proti Severu z roku 1939, který vydělal v přepočtu 114 miliard korun, Cameronův nejúspěšnější film Titanic už ale s klidem položil na lopatky!

A tak není divu, že Avatarem žije celý svět a typická modrá barva se objevila snad už úplně všude. Avatar Mr. Bean, Avatar Twilight nebo Avatar Barack Obama nejsou výjimkou.

Avatar Mr. Bean :o)

Přečti si, jak vznikl avatar.


Hustý!!!!

15. února 2010 v 19:01 | Tery
Bella už několik let není člověk. Kdysi ji našli Volturiovi a sami ji přeměnili. Teprve až když tak učinili, dozvěděli se o Bellině obrovském potenciálu, který se samozřejmě rozhodli plně využívat. Bella je zde totiž upírka s daleko mocnějšími silami, než má například Jane, Alec, nebo kdokoli další. Umí měnit počasí a ovládá živly. Dokáže pouhou pohnutkou mysli způsobit katastrofu větší než lidstvo na planetě Zemi zažilo za celá ta dlouhá staletí. A i Bella si život po boku královské upírské rodiny užívá. Mezi jí a jedním z nich je dokonce i něco víc, než jen chladná přitažlivost. Jenže pak nadejde den, kdy se k Volturiovým donese zpráva o narůstajícím počtu novorozených upírů v Americe. Vyšlou Bellu, ať to tam jede "zkrotit" a ta jejich požadavek s nadšením plní. Ale jen co se Bella s novorozenými setká a zjistí, že podcenila jejich sílu, něco se pokazí a záhy se Bella ocitá polomrtvá kdesi v lese. Nějakým záhadným způsobem ztratila paměť a nic si ze svého předchozího života nepamatuje. A takhle ji tady najdou Cullenovi v čele s Edwardem, který Bellu kupodivu nevidí poprvé. Co se bude odehrávat poté? Jaký bude vztah mezi Bellou, Edwardem a Cullenovými obecně? Co když se Bella začne postupem času rozpomínat? Mezitím armáda novorozených stále stoupá, kdo za tím stojí? A co Volturiovi? Jak si poradí s Belliným zmizením a armádou nových upírů, lačnících po krvi? Byla bych vám moc vděčná, kdybyste mi zanechali komentář s vaším názorem zda pokračovat, či ne, a kritiky se rozhodně nebojím, naopak ji moc ráda uvítám. Povídka bude střídat pohled Belly a Edwarda. Upřímně doufám, že se vám povídka bude líbit a nezklame vás.

Miley a Gaga!!!

15. února 2010 v 18:58 | Tery

Miley Cyrus & Lady GaGa: Nej kámošky?

HOT GIRLS: Miley Cyrus & Lady GaGa: Nej kámošky? - foto
Zdroj: Isifa
Hodnocení: (1,12)
1/5
Ohodnoť i ty:
Z nejslavnějších holek světa jsou nejlepší kámošky! Pro Miley by ale tohle přátelství mohlo mít nebezpečné následky!
Jedna je veselá a usměvavá Disneygirl, druhá je nejvoprsklejší a nejšílenější hvězda šoubyznysu! Miley Cyrus (17) a Lady Gaga (23) - holky, které nemají na první pohled nic společného, pojí jedno z nejsilnějších pout - přátelství!

Když se nedávno potkaly na akci Royal Variety Performance v anglickém městě Blackpool, byla Miley z GaGy naprosto "paf"! "GaGa je prostě dokonalá! Člověk nikdy neví, s čím novým se objeví! Je tak inspirující," rozplývala se Miley a aby svoji oddanost dala všem jasně najevo, změnila při svém vystoupení text svého hitu "Party In The U.S.A."! Místo originálního textu "A Jay-Z song was on" zpívala "GaGa song was on"!


Vypadá to, že Miley je GaGou doslova posedlá a za každou cenu chce být jako ona! Při svých vystoupeních už proto začala svoji novou kámošku kopírovat. Jednou se demonstrativně chytne mezi nohama, pak naznačuje sex s jedním ze svých tanečníků a své číslo zakončuje tancem u tyče v pořádně sexy kožených minišortkách!

Miley se snaží provokovat za každou cenu! Zatímco ona je se svou novou image spokojená, její fanoušci a nejlepší kámoši o ni mají strach: "Jejich přátelství by se mohlo podepsat na Mileyině kariéře! Spousta holek ji totiž zbožňuje kvůli její veselosti a neposkvrněné minulosti! Na skandály a ulítlé provokující sexy outfity u ní nejsou lidi zvyklí!" Snad se Miley rozhodne správně...

Mrkni se, jak to Miley rozjíždí na hit Lady GaGa Bad Romance

Jakou Miley máš radši? Pokecej o tom!


Křeččí pohled

15. února 2010 v 12:42 | Mija

Až něco budete chtít po rodičích zkuste tento pohled


Výroba ikonek

8. února 2010 v 20:13 | Tery
Ahoj chcete vyrobit ikonku???Tak nám pošlete na email (agiterymija@seznam.cz) fotku.

1.jméno
2.blog
3.poslala si mi obrázek na email
4.chceš na něm mít nápis
5.jaký

Hrozné učitelky:)

8. února 2010 v 20:02 | Tery
FUN: Žákovskou na stůl! - foto


Naštvat učitele není nic těžkého a pak už je k poznámce jen krůček. Ale co je moc, to je moc! A vypadá to, že i vždy příkladní kantoři občas napíší do žákovské knížky pořádnou ptákovinu...
Dává pozor, jestli dávám pozor, a když si mysli, že nedávám pozor, tak nedává pozor.

Kdykoliv je vyvolán, kouká na mě jako na idiota a ptá se, jestli to myslím opravdu vážně.

Svačí cibuli a obtěžuje zápachem.

Strká si lentilky do nosu a hraje všemi barvami.

Poznámka třídní učitelky: Smrdí! Umývat!
Odpověď otce: Učit! Nečuchat!

Poslán namočit houbu, vrátil se s mokrou hlavou a suchou houbou.

Olizuje temperové barvy a pak se diví, že zvrací.

Poznámka: Je drzá a neustale vyrušuje.
Odpověď: To má po matce. Zmlátil jsem je obě. Otec

Dívá se na mě skrz pravítko a směje se mi, že jsem zelená.

Spal při hodině tak tvrdě, že ho neprobudil ani příchod pana ředitele, který strašně dupe a funí.

Strká ptáka do topeni! (poznámka žákovi, který nastražil do radiátoru chcíplého kosa)

Zařval "nálet na blby" a pustil mi na nohu kovadlinu.