Leden 2010

Naše ikonky:)

31. ledna 2010 v 17:28 | Tery
Ahoj koukněte na glitterfy.com tam máte všechno:)
(tuto adresu ste mohli vidět už i na výrobě třpytivejch orázků)

Den se Selenou Gomez:)

31. ledna 2010 v 16:40 | Tery

Den se Selenou Gomez

STARS: Den se Selenou Gomez - foto
Už jsi někdy přemýšlela, co asi tak stars dělají celý den? Disney hvězda Selena Gomez (16) si 24 hodin vedla deník, když byla na cestách v Anglii. Začalo to v 8 hodin ráno v Londýně…

8:00 hodin

Ahojky Girl! Ráno si užívám chvíli, kterou mám jen sama pro sebe, protože zbytek dne bývá dost stresující. Na dnešek jsem se špatně vyspala. Dal mi zabrat přechod časových pásem. Moje vnitřní hodiny jsou nastaveny ještě na L. A., tam by teď byla teprve 1 hodina v noci. A kromě toho jsem dneska v noci až do dvou chatovala s kámoši z USA. Tak, teď si dám nejdřív sprchu, abych se pořádně probrala.

8:20 hodin

Nejradši snídám rozpečenou obloženou bagetku. To je mňamka. A co mě dneska všechno čeká? Úplně přesně to nevím. Ráda se nechávám překvapit. Dokonalý přehled má moje mamka, na tu se můžu vždy spolehnout. Většinou mě celý den doprovází a stará se o to, aby do sebe všechny termíny zapadaly. I proto ji miluju!

8:30 hodin

Musím bohužel každý den udělat něco do školy. A to občas není tak snadný úkol - hlavně když jde o matematiku! Když jsem na cestách, mám s sebou DVD, která by mi měla látku přiblížit. Při natáčení mi někdy pomáhá i učitel.

9:30 hodin

Na dnešek je v plánu focení módy. Nejdřív to proberu se stylistkou, jaké looky, make-upy a účesy se budou hodit k jednotlivým outfi tům. Je to skoro neuvěřitelné: ukazuje mi asi 20 párů bot, ze kterých si mám vybrat! To je sen! Focení mě tak bavilo, že jsem úplně zapomněla vzbudit mamku. Ona si totiž dávala v hotelu šlofíka. A jéje:-)

13:00 hodin

Hlad! Na oběd jdeme do baru za rohem, kde se specializují na čínská jídla. Čínská kuchyně je tady fantastická. Myslím, že lepší to nemůže být ani přímo v Číně. Ale anglická kuchyně je taky super! Včera jsme se chtěly s maminou podělit o Shepherd's Pie (zapečené brambory se sekanou), ale skončilo to tak, že jsem to celé slupla sama!13:30 hodin

Vždycky když mám trochu času (jako teď), pustím si na DVD "Přátele". Ty mám s sebou pořád a někdy si je pouštím jen jako zvukovou kulisu. A co mám taky vždycky s sebou: svůj notebook. Jsem totiž závislá na chatu. Tak se snažím nepřerušit kontakt s kamarády, které mám doma. Jakmile mám chvilku, jsem na chatu. Zkusila jsem, jestli je někdo on-line, ale kvůli časovému posunu (sakra!) jsem nikoho nezastihla.

14:00 hodin

Jedeme do BBC studia, kde mám dělat rozhovor. To taky patří k mé práci, ale docela mě to baví. Nejlepší na tom je, že před budovou na mě čekají britští fanoušci. To je šílený! Nikdy bych nevěřila tomu, že mě i v Evropě zná tolik lidí! S pár fanoušky se vyfotím a popovídám si s nimi. Někteří říkají, že by to do mě nikdy neřekli. Mysleli si totiž, že jsem namyšlená:-(


15:00 hodin

Hej, já jsem vlastně v Londýně! A tady prostě MUSÍM jít nakupovat. Takže si s mamčou dáme chvilku volna a vyrážíme do Liberty's. Je to nádherný obchodní dům. Ale věci tady jsou šíleně drahé. Aspoň jsme si vše prohlédly a připadaly jsme si jako opravdové turistky. Je parádní jen tak se toulat městem, aniž by vás někdo poznával.

17:00 hodin

Teď už je ten pravý čas, abych se začala připravovat na večer. Jsem pozvaná na udílení britských filmových a televizních cen. Zatímco mě líčí a upravují, poslouchám hudbu na odreagování. Normálně nejsem před vystupováním tolik nervózní, ale dneska extrémně. Myslím si, že je to kvůli tomu, že je to mé první oficiální vystupování v Evropě. A kromě toho si dnes poprvé v životě můžu vzít luxusní šaty od designéra Matthewa Williamsona!

18:30 hodin

Už to začíná! Ještě než opustíme hotel, pózuju ve svém bombastickém outfitu. O chvíli později už stojím na červeném koberci. Vždycky se pokouším vystupovat uvolněně a vesele. A to není vůbec jednoduché, když jsou kolem vás desítky lidí, fotografů a reportérů.

22:00 hodin

Uf! Už jsem zase v hotelu. Po dlouhém dni se ponořím do vany s pěnou. Pak hupsnu do své noční košilky. Je to tričko od mého taťky, tak mám alespoň pocit, že je někde nablízku. Londýn je úžasný. Proto sem už teď plánuju další výlet. Možná by to mohlo být k mým narozkám (22. července) se všemi mými kamarády. Uvidíme… Dobrou noc!

Bella-princip okouzlení:)

31. ledna 2010 v 16:39 | Tery

Bella - Princip okouzlení!

ACTION: Bella - Princip okouzlení! - foto
Bella není typická kráska, po které obvykle kluci šílí, a přesto se o ní v New Moonu perou dva nej playboyové! Jak to dělá? Prokoukni Bellino kouzlo a nauč se i ty čarovat se svým charismatem!
Největší školní krasavci Bellu nepřestávají obletovat. Jak to ta holka dělá, že se do ní během chvilky zabouchne až po uši i její nejlepší kámoš, sexy krasavec s vyrýsovaným tělem Jacob a zároveň platí Bella i za osudovou lásku pro uzavřeného a ostatním lidem nepřístupného upíra Edwarda? Nemusíš na Bellu kvůli tomu žárlit, fakt není důvod! Zkus si z téhle záhadné krásky naopak udělat svou fiktivní kámošku a omrkni od ní pár fintiček, jak zapůsobit na všechny sexy kluky! Bellino tajemství není zase tolik těžké prokouknout, natož se jím trochu inspirovat!

Platíš mezi kámoši za totální trdlo na sport nebo jsi vyhlášená tím, že u všech vtipů zaručeně zapomeneš na pointu a celé je pomotáš? Bezva! Kluci tě budou milovat! Že tomu nevěříš? Jak chceš, ale za prubnutí tyhle fígle určitě stojí, nemyslíš? Právě teď a tady se totiž dozvíš, jak ti i tvé malé chybičky můžou mnohdy naopak pomoct k tomu, aby se před tvými dveřmi začaly štosovat zástupy idolů!


Nemusíš být perfektní, abys kluky okouzlila!

Bella se klukům líbí, protože působí roztomile a tajuplně. Ne proto, že by byla po všech stránkách perfektní! Kluci možná rádi pokochají svoje oči holčičí dokonalostí, ale vážně si myslíš, že by chtěli chodit s bezchybnou holkou? Ne! Co tedy kluci chtějí? Nejvíc touží po holce, kterou budou ochraňovat a klidně se s ní i trochu škádlit a malinko dohadovat! Když je všechno snadné a bezproblémové, někdy to machýrky zkrátka nebere. Zní to divně, to jo, ale kdo říká, že kluci někdy nejsou divní?:-)

Girl! tip:

Trápí tě větší zadeček nebo spíš to, že se s kluky neumíš bavit? Nevadí, že nejsi nejoblíbenější a nejhezčí holka. Zůstaň hlavně takovou, jaká jsi! Na kluky působí přirozenost jako magnet!


Zapracuj na tajuplnosti

Bella je hodně uzavřená holka, která nemá zrovna moc kamarádů, protože na své okolí působí zvláštně. Bella ani moc nemluví, a když si někdo troufne ji oslovit, obyčejně neví, co od ní může čekat za odpověď. Pocit tajemna, který Bella tímhle chováním ve druhých vzbuzuje, působí na kluky jako zaklínadlo, a než ho stačí jen vyslovit, jsou do ní všichni kluci zamilovaní! Jak je to možné? Bella vzbuzuje dojem nedosažitelnosti a její ctitelé by se "přetrhli", jen aby jim dovolila nahlédnout jí do duše. Kvůli tomu by pro ni udělali všechno na světě!

Girl! tip:

To, co kluk nemůže jen tak jednoduše získat, chce rázem ještě víc. Proto bys měla svého idola nechat nejdřív trochu "vycukat", než se mu rozhodneš vrhnout kolem krku. Vzbuď v něm dobyvatelský instinkt a snaž se pro něj stát alespoň na chvíli tajuplnou hádankou. Z tajemných holek kluci šílí! S touhle taktikou ti idolové začnou zobat z ruky, uvidíš!


Stůj si za svým názorem!

Umíš být malinko paličatá a stát si za svým názorem? Někdy to není na škodu! Holka, která si stojí za tím, co říká, a v určitých momentech prostě nepřipouští kompromis, působí na kluky hodně ctižádostivě a sebevědomě, což je kupodivu baví! Ačkoli se Edward někdy na svou lásku zlobí proto, jak umí náruživě bojovat za své principy, stejně ji šíleně miluje. Snažit se klukům zavděčit za každou cenu se nevyplácí!

Girl! tip:

Říkej upřímně to, co si myslíš! Občas to sice chce i trochu diplomacie, abys nepůsobila protivně, ale jinak by ses měla naučit obhájit si svůj názor, a to i za cenu, že se někdy miláčkovi líbit nebude. Kluci mají rádi holky, co si umí prosadit svou!

Jaký trik jsi použila na svého idola ty? Poraď ostatním.


Taylor Laurtner

31. ledna 2010 v 16:38 | Tery

Taylor Lautner: "Zamilovávám se do stars!"

INTERVIEW: Taylor Lautner:

V těle talentovaného Taylora koluje indiánská krev. Narodil se v roce 1992 v Grand Rapids ve státě Michigan. Poprvé se Jacob z upírské ságy Stmívání objevil na hereckém konkurzu v sedmi letech při reklamě pro hamburgerový řetězec Burger King v Los Angeles. Když mu bylo deset, rodiče se rozhodli syna v herecké kariéře podporovat a celá rodina se přestěhovala do Kalifornie. Díky jim za to:-)

K rozhovoru přišel v kostkované košili, s typickým rošťáckým účesem. Jeho volné oblečení vůbec nenaznačovalo vypracované tělo, které pod ním schovává. Z roztomilého sympaťáka na první pohled vyzařovala jistota a pohodička a s úsměvem odpověděl na všechny naše zvídavé otázky!

Girl!: Vypadáš pořád jako kulturista?
Taylor:
No to doufám. (smích)

Girl!: Tenhle účes je rozhodně lepší než ty dlouhé vlasy ve filmu. Co myslíš?
Taylor:
Jasně, odhození příčesku byl jeden z nejlepších okamžiků mého života. Zahodil jsem ho a všichni kolegové i filmový štáb mi zatleskali.

Girl!: Můžeš nám prásknout, jak bude vypadat třetí díl?
Taylor:
Myslím si, že trojka bude ještě o něco temnější než předcházející díly.

Girl!: Budeš mít v trojce víc fyzicky náročných akcí?
Taylor:
Jo, jo, moje role jich bude mít hodně, ale pokaždé jen ve chvíli, kdy představuju vlkodlaka. To je strašnej úlet! (smích)

Girl!: A nezastupují tě náhodou dvojníci v nebezpečných scénách?
Taylor:
No dovol! (smích) Skoro všechny kaskadérské kousky jsem zahrál sám. Samozřejmě jsem kvůli tomu musel projít tréninky, abych vše dal bez zranění. Naučil jsem se i dost nových věcí, třeba jezdit na terénní motorce. Bomba!

Girl!: A který ze všech těch kaskadérských kousků byl pro tebe nejtěžší?
Taylor:
Všechny ty kousky byly docela těžké, ale nejvíc se mi líbil ten, ve kterém se lezením po stromě a skokem skrz okno dostanu až do pokoje Belly. To vypadá super!


Ze zákulisí Hollywoodu

Dva Taylorové se potkali. Herec Taylor Lautner a devatenáctiletá zpěvačka Taylor Swift, která nedávno převzala několik cen, včetně osobnosti roku, při Country Music Awards. Dosud svůj vztah oficiálně nepřiznali.

Taylor a Taylor se potkali při natáčení romantické komedie Valentine's Day v hlavní roli s Julií Robertsovou a Jennifer Garnerovou.Film režiséra Garry Marshalla bude mít premiéru v únoru. Taylor Swift v něm hraje středoškolačku, která je zapletená do vztahu s Taylorem Lautnerem, hvězdy druhého pokračování ságy Twilight: Nový Měsíc.

Girl!: Kolikrát jsi vlastně musel tenhle kousek pro kameru opakovat?
Taylor:
Vše záleželo na detailech. Každý víkend jsem tři hodiny denně tuhle scénu trénoval. Výsledkem bylo, že se při první klapce dokonale povedla. Byl jsem tím docela zklamaný. Tolik práce jsem do toho vložil, a vyšlo to hned napoprvé. Aspoň jsem si pro jistotu vyžádal ještě jednu variantu... (smích)

Girl!: Sága Stmívání se stala celosvětovým hitem. Jak zvládáš to šílenství?
Taylor:
Právě jsme se vrátili z jižní Ameriky. Loni jsem byl v Austrálii a Japonsku. Zjistil jsem, že máme fanoušky fakt, kamkoli přijedeme. Je úžasný vědět, že nás po celém světě podporují a mají nás tak rádi.


Girl!: Stal ses idolem dívek, doslova tě zbožňují! Jak se s tím vyrovnáváš?
Taylor:
Vůbec jsem tohle nečekal! Bylo to překvapení pro všechny. Ale beru to jako součást toho, co mě moc baví, a tím je herectví. Miluju svoje fanoušky!

Girl!: Díky dokonalému tělu, které sis vypracoval pro Nový Měsíc, dostáváš teď nabídky z Hollywoodu?
Taylor:
To nevím. Udělal jsem to jen proto, že to moje postava vyžadovala a já jsem se do ní zamiloval. Pokud jiná role, která mě v budoucnu zaujme, bude vyžadovat, abych zhubnul o 20 kilo, jsem ready.

Girl!: Když ses poprvé viděl v Novém Měsíci, jaký jsi z toho měl pocit?
Taylor:
Byl jsem nadšený. V tomhle díle je hodně digitálních triků. Nedokázal jsem si jejich výsledek ani představit. Když jsem se jako vlkodlak viděl poprvé, byl jsem z toho hotový.

Girl!: Byl jsi někdy zamilovaný do nějaké filmové hvězdy?
Taylor:
Jessica Alba byla moje první mega láska. Teď ji nahradila Megan Fox. (smích)

Girl!: Prý máš skvělý vkus. Sleduješ hodně, jak se holky oblékají?
Taylor:
Je super, když holka umí být sama sebou, i když na sobě má třeba tepláky. Nemám rád, když holka musí za každou cenu něčím vyčnívat, a nejsem fanda vysokých podpatků, dávám přednost holkám v džínách a teniskách. Zkráta mě holky jednoznačně ulovíte na sportovní modýlky!:-)

Girl!: Najdeš si čas i na nějaké záliby?
Taylor:
Hraju americký fotbal. Míč v ruce mě uklidňuje. Když mám při natáčení přestávku, hledám někoho, s kým si můžu zaházet. K mému překvapení to bylo nejčastěji s Kristen a jejím asistentem Johnem. Na křehkou holku má Kristen pořádnou ránu. (smích)

Girl!: Jacob dostává spoustu rad od svého filmového otce. Co ti radí tvůj táta?
Taylor:
Říká mi, abych šetřil a nevyhodil najednou všechny vydělané peníze... (smích) A má samozřejmě úplnou pravdu, jako vždycky přece!:-)

Bez mazlíčka ani ránu!!!:)

31. ledna 2010 v 16:37 | Tery

Miley Cyrus: "Bez Mate ani ránu!"

STAR: Miley Cyrus:
Těžko říct, kdo vypadá šťastnější...
Disney star Miley Cyrus pohodou doslova září a její chlupatý miláček Mate vypadá také velmi spokojeně.

Určitě si totiž vychutnává, že ho panička téměř nikdy nenechává samotného.

"Když je to jen trochu možné, beru Mate všude s sebou," prozradila nedávno Miley.

A zdá se, že je to skutečně pravda! Šikovní novináři seriálovou Hannu Montanu vyfotili, jak s hafíkem nakupuje, pracuje a chodí na procházky.

To ovšem není všechno! Mate dokonce doprovází Miley i na rande. Na fotce jdou totiž zrovna na oběd za Liamem Hemsworthem. :o)

Nosíš svého mazlíčka také všude s sebou?


Krutéééééééééééééééééééééééééééé!!!!!:(

31. ledna 2010 v 16:35 | Tery

1 čepice = 1 mrtvý medvěd!

REPORT: 1 čepice = 1 mrtvý medvěd! - foto
Šokující plakáty se objevily po celém anglickém hlavním městě Londýně!
Mají je na svědomí ochránci zvířat z PETA a na plakátech je vyfocena jedna z tradičních ikon Anglie - hradní stráž, která bdí nad bezpečím britské královny v Buckinghamském paláci.

Strážníci jsou typičtí svou vysokou chlupatou čapkou. Jenže právě ta se stala terčem ochránců. Je totiž vyrobena z pravé medvědí kožešiny a podle PETA tak v Kanadě kvůli každé čepici zcela zbytečně umře jeden černý medvěd.

Na plakátu PETA má proto hradní stráž místo čepice medvědí hlavu, která byla čerstvě useknuta a hlídač má celý obličej potřísněn krví.

PETA se svěřila s tím, že plakát je fotomontáž. Od královské rodiny i široké veřejnosti si ale i tak vysloužila velmi bouřlivé reakce.

"Lidé jsou pohoršeni, že jsme si dovolili dotknout se vážené hradní stráže a my jsme za to rádi. Chtěli jsme šokovat a doufáme, že díky tomu si všichni, včetně královny, uvědomí, že jen díky nesmyslné tradici umírají nevinná zvířata," vyjádřila se PETA.

Umělé kožešiny, podle ochránců zvířat, vykonají stejnou službu, vypadají stejně a navíc déle vydrží! Není tedy čas změnit tradice?!

Kruté! Nemyslíš?


Robert -sexy scény:)

31. ledna 2010 v 16:34 | Tery

Robert Pattinson točí sexy scény!

STAR: Robert Pattinson točí sexy scény! - foto
Hvězdě Twilight teď bude nejspíš pěkně horko...
Všechny fanynky ságy Twilight mohou závidět herečkám filmu Bel Ami, který se právě teď natáčí v USA.

Hlavní roli novináře Georgese Duroye si v něm zahraje Robert Pattinson a protože jeho postava je nenapravitelný sukničkář, každá z hereček s ním prožije peprnou milostnou scénku.

Ovšem pro Roba to nebude nic jednoduchého! Jeho kolegyněmi jsou totiž zkušené dračice Uma Thurman, Christina Ricci a Kristin Scott Thomas (na fotce odshora).

"Něco už se natáčelo a žádná z dam si nestěžovala," pochlubil se s úsměvem Rob. :o) No, uvidíme na filmovém plátně...

Přála by sis točit s Robem sexy scény?


miley,miley,miley,miley...

31. ledna 2010 v 16:33 | Tery

Miley Cyrus má lásku na rukou!

STAR: Miley Cyrus má lásku na rukou! - foto
Disney star (17) má teď na svých rukou lásku. Co to ale znamená?
Miley Cyrus opět dokázala, že není jen pouhou kráskou na filmovém plátně, ale dokáže svoji popularitu využít ve prospěch všech.

Disney star má prostě dobré srdce, a tak když se nedávno dozvěděla o charitě To Write Love On Her Arms, neváhala ani vteřinu a připojila se k ní.

TWLOHA je charitativní organizace, která hledá pomoc pro lidi bojující s depresemi, závislostmi, sebepoškozováním a sebevražednými sklony.

Miley sice žádnou z těchto poruch netrpí, říká ale, že člověka nikdy neví, kdy nějakou pomoc bude potřebovat...

Životní příběh

31. ledna 2010 v 16:32 | Tery

Taylor Swift chce vydat svůj životní příběh!

STAR: Taylor Swift chce vydat svůj životní příběh! - foto
Umělci většinou sepisují paměti až ke konci svého života, Taylor Swift (20) na nich ale pracuje již teď.

"Nedávno mi došlo, že můj životní příběh je vlastně docela zajímavý," svěřila se zpěvačka s tím, že už má napsaných 350 stránek.

Popisuje na nich své každodenní aktivity. "Teď to možná tak moc zajímavé nebude, ale za pár let to bude cool, přečíst si o všech těch bláznivých věcech, které se mi dějí."

V poslední době se Tay navíc nevěnuje jen zpívání, ale začíná se z ní stávat i herečka.

"Můj život plyne opravdu rychle. Musím to všechno sepsat, protože se bojím, že bych spoustu věcí zapomněla," vysvětlila Taylor na závěr. Kdy přesně její biografie vyjde, ale neprozradila.

Zajímá tě životní příběh Taylor Swift?


Kristen-The runaways

31. ledna 2010 v 16:31 | Tery

Kristen Stewart - The Runaways

MOVIE: Kristen Stewart - The Runaways - foto
Kristen Stewart je opět středem pozornosti! Tentokrát za to však nemůže sága Twilight, ale filmová novinka The Runaways.

Film vypráví o skutečné holčičí kapele The Runaways, která byla založena v sedmdesátých letech v USA. Její frontmankou byla rockerka Joan Jett (na fotce vpravo), a právě tu si zahrála Kristen.

Což prý nebylo nic jednoduchého. Kristen totiž nedávno přiznala, že "přehodit" se z citlivé Belly na drsnou Joan byla opravdová dřina a navíc na to měla jen velmi málo času...

Zdá se ale, že na filmovém plátně není nic poznat. The Runaways měl již premiéru na filmovém festivalu nezávislých filmů v Sundance a sklidil nadšené ovace. Už aby byl u nás...