Star news

19. prosince 2009 v 20:26 | Tery

MILEY CYRUS:Proč nemůžeme vidět její show?

To je hustý! Miley Cyrus(23.11.1992) se jako anděl vznáší ned pódiem s motorkou létá vzduchem a rockuje na visutém pódiu! Se svoji ,,Live In Concert"show (105 minut, 20 songů, 5 změn kostýmů) podnikla Miley velmi úspěšné turné po celé Americe a v prosinci následuje 14 zastávek v Anglii a Irska. Bohužel ale její další evropští fanoušci vyjdou na prázdno, její megashow nezahlédnou ani jedním okem. To není moc fér! Miley k tomu říka: ,,Tenhle rok už se do Evropy bohužel nedostanu, ale na jaře 2010 tady určitě vystoupím-slibuju!"

JUSTIN BIER:Strach o expřítelkyni!


Osm měsíců byli ti dva zamilovaný teen pár, potom se rozešli, ale zůstali přátelé!,,Caitlin byla moje první velká láska", přiznává Justin(15). Teď se o svoji expřítelkyni pořádně bojí a strachuje. Patnáctiletá Caitlin Beadles spadla při jet-skiingu, potom jí přejel motorový člun a těžce zranil. Do dnešního dne není jisté, jestli bude Caitlin ještě někdy chodit.Justin:,Každý den se za ni modlím!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | Web | 20. prosince 2009 v 15:27 | Reagovat

Ahoj takze stihla jsem ty diplomky jeste dneska tak tady mas  http://hilary-duff6.blog.cz/0912/diplomky-za-sprateleni-ode-mne-pro

2 Niki Niki | Web | 20. prosince 2009 v 17:28 | Reagovat

Cau Affíku vecerní obíhacka,jinak je u me trídení Affs tak se nezamomen zapsat nerada bych o tebe prisla tak pp

3 Niki Niki | Web | 23. prosince 2009 v 17:18 | Reagovat

Ahojda Sbnko preju ti nadherne Vanoce a hodne darku pp uzij si zejtrek

4 Konoe Nayoko Konoe Nayoko | Web | 25. prosince 2009 v 22:23 | Reagovat

v programu malování!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama