Prosinec 2009

Camp Rock super foto

19. prosince 2009 v 16:31 | Tery

Miley je fotogenická:)

19. prosince 2009 v 16:04 | Tery
http://www.glogster.com/media/2/6/11/29/6112965.jpghttp://i31.tinypic.com/ff1vu0.pnghttp://www.disneydreaming.com/wp-content/uploads/2009/11/Miley-Cyrus-Party-In-The-USA.jpg31807740.jpg image by Liyah4everCZhttp://img.osobnosti.cz/foto/miley-cyrus/N402656-0e426.jpg

Last song

18. prosince 2009 v 20:25 | Tery

Poslední píseň


Filmová bomba s Miley Cyrus se řítí do kin

Sice si ještě chvilku budeme na POSLEDNÍ PÍSEŇ muset počkat, trailer už je ale na světě!

Život sedmnáctileté Veroniky 'Ronnie' Millerové je najednou vzhůru nohama, když se její rodiče rozvedou a její otec se odstěhuje z New Yorku do města Tybee Island ve státě Georgia.

O tři roky později si se svými rodiči stále nerozumí a zlobí se na ně, zvláště na svého otce … Dokud se její matka nerozhodne, že by bylo v nejlepším zájmu všech zúčastněných, kdyby strávila léto v Tybee Island se svým tátou.

Ten je bývalý koncertní pianista a učitel a žije tichý život v pobřežním městě, je plně ponořen do tvorby uměleckého díla, které se stane hlavní ozdobou místního kostela.

Jde o nezapomenutelný příběh o lásce v jejích nesčetných podobách podle románu Nicholase Sparkse, najdeš tu lásku na mnoho způsobů.

Do ČR film přijde v červnu a rozhodně je na co, se těšit.

Rihana

18. prosince 2009 v 20:24 | Tery

Rihanna: "Stáhni si mě!"Dobrá zpráva pro všechny pro všechny fanoušky Rihanny!
Jak jistě, jako správný fanda víš, Rihanna vydala v listopadu novou desku Rated R. Nové cédéčko je opravdu povedené, ale je také hodně jiné než její předcházející věci. Skladby jsou méně popové, jsou temnější a naléhavější. Rihanna v nich přesvědčivě odhaluje své drsnější já.

Nové album obsahuje např. pohodovky Photograhs nebo Te Amo, nervózní a elektronickou G4L, pecky s nabroušenou kytarou Fire Bomb a Rockstar 101 a samozřejmě také hitovky, první singl, uvolněnou a procítěnou Russian Rullette a také výraznou Wait Your Turn.

Za zmínku určitě stojí, jak tato diva moderního R&B z Barbadosu na desce střídá různé hlasové polohy. Chvíli je ledově monotonní, potom zase naléhavá, zamilovaná, provokující anebo také rozhněvaná.

Rihanna nedávno poprvé promluvila na veřejnosti o otřesném zážitku z letošního února, kdy byla brutálně zmlácena svým přítelem Chrisem Brownem. Jak se zdá, je z toho už definitivně venku a vrací se v plné síle. Rihanna na desce nejen zpívá, ale také se na ní autorsky podílela. Výsledkem je porce výborné muziky pro všechny fanoušky R&B a soulu.

Foto border kolie

18. prosince 2009 v 20:20 | Tery


Kdopak to je?

11. prosince 2009 v 20:23 | Agi

Kdopak to asi je?


Své odpovědi nám pište do komentářů

1. Přezdívka
2. Web
3. Odpověď
První tři dostanou od nás diplomek!

Životopis Miley Cyrus

11. prosince 2009 v 16:21 | Agi
Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel. U nás ho můžeme vidět na TV programu DISNEY CHANEL.

Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennesseea je dcerou Leticie Tish a country zpěváka
Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.

O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v sitcomu Hannah Montana. Podle viceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena díky své energické povaze.

24. října 2006 vydalo Walt Disney Records první soundtrack k pořadu Hannah Montana. Tento soundtrack obsahoval 8 songů, které v pořadu zazpívala Miley Cyrus v roli Hannah Montany. 26. Června 2007, přesně 8 měsíců po vydání prvního soundtracku, vydává Miley Cyrus dvojalbum nazvané "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus". První CD sloužilo jako soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhé bylo jejím debutním sólovým albem. Sama si napsala 8 z 10 písniček na tomto albu. Song "See You Again" se stal její první písničkou, která se umístila v top 10 v hitparádě Billboard Hot 100.

O rok později vydává Miley Cyrus své druhé album Breakout. Tato deska je prvním albem Miley Cyrus, která nemá žádnou spojitost se sitcomem Hannah Montana. Singl "7 Things" se stal jejím nejúspěšnějším hitparádovým singlem. 18. Října 2007 se vydala na tour jako Hannah Montana. Tour odstartovala v St. Louis, Missouri a kvůli obrovskému zájmu byla prodloužena až do 31. Ledna 2008. Počet vystoupení tak dosáhl neuvěřitelného čísla 69. 14. Září 2008 vystoupila s několika ostatními umělci v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornie na benefičním koncertu, jehož výtěžek šel na výzkum rakoviny.

Podle časopisu Parade a US Weekly si Miley Cyrus vydělala v roce 2007 krásných 18,2 milionů.

V rozhovoru pro noviny USA Today uvedla, že víra v Boha je hlavní věc a že právě díky bohu pracuje v Hollywoodu. V rozhovoru pro časopis Parade dodala, že se svojí rodinou chodí pravidelně do kostela.

Miley byla už i v Bílém domě na přání Obamových dcer.•


Miley trpí hypoglykémií (vážnou chorobou podobnou cukrovce)
Vosková Miley!!!!!!!!!

11. prosince 2009 v 15:23 | Agi
Miley Cyrus je po celém světě známa jako Teen Disney královna, a proto ani její vosková figurína nesmí chybět v palácí pro figuríny Madame Tussaud v Londýně.Její podobizna pózuje vedle krásného vánočního stromku,který celé situaci dodá nádhernou vánoční atmosféru.
První foto mazlíčka

11. prosince 2009 v 8:56 | Tery

Ahojky posílejte taky své foto mazlíčků na agiterymija@seznam.cz


Tohle je můj pes Mufíček je to štěně.Je teprve půl roku starej a už je pěkná mrcha pořád kouše ale rád se mnou spí. Jo a tohle ti posílá http://muficin.blog.cz takže už asi víš že tento blog se jmenuje po něm. Myslíš si že je nemocnej protože má tak velká očka? Ne,ne to má mít takový oči. No tak to by mohlo stačit. Ahoj.