Listopad 2009

Výherce soutěže!!!!!!

29. listopadu 2009 v 20:35 | Tery

Nejpřitažlivější muž planety? Johnny Depp!

STAR: Nejpřitažlivější muž planety? Johnny Depp! - foto
Titul nejvíc sexy muže světa získal Johnny Depp (46)! Soutěž každoročně vyhlašuje časopis People a o vítězi rozhodují jeho čtenáři.
Tato cena ovšem pro Johnnyho Deppa není žádnou novinkou, získal ji již po druhé. Poprvé byl zvolen v roce 2003, do nominací se však dostává pravidelně a každoročně tak zápolí s celebritami jako je George Clooney, Brad Pitt nebo David Beckham.

Co pro Johnnyho titul znamená? "Myslím, že to není ta nejdůležitější cena v mém životě," prozradil Pirát z Karibiku a se svým tipickým úsměvem dodal: "Ale mám z ní radost, obzvlášť v mém věku." :-)

Johny začal svou kariéru ještě jako teenager. To když si zahrál roli detektiva v seriálu Jump Street 21. Od té doby už z televizních obrazovek a filmových pláten v podstatě nezmizel a za své schopnosti nasbíral nespočet důležitých ocenění. A přestože je jedním z nejobsazovanějších a nejlépe placených herců Hollywoodu, nejraději nosí ušmudlaný kabát a patnáct let staré boty.

Letos se do boje o titul nejpřitažlivějšího muže světa dotal i Robert Pattinson, a ačkoli některé časopisy informovali o tom, že tuto soutěž vyhrál, nestalo se tak. Snad někdy příště...

Je Johnny Depp nejpřitažlivější? Měl vyhrát někdo jiný? Kdo?


Sony with the chance!!!!!!

29. listopadu 2009 v 20:33 | Tery

Sonny ve velkém světě!

TV: Sonny ve velkém světě! - foto
Seriálový hit USA se star Camp Rocku Demi Lovato míří na naše obrazovky...
Skvělou novinku oznámil nedávno Disney Channel! Veleúspěšný americký televizní seriál Sonny ve velkém světě se objeví v ČR, a to už 5. prosince.

Jeho hlavní hvězdou je Demi Lovato a naplno tu rozbalí svoje herecké i hudební umění. Hraje totiž talentovanou Sonny Munroe, které se splní neuvěřitelný sen.

Poté, co televizní producent objeví na internetu Sonnyino domácí video, okamžitě v ní objeví hvězdu. Nadaná Allison "Sonny" Munroe je tak obsazena do role nejoblíbenějšího komediálního seriálu pro děti So Random!

Odchází proto z venkova do velkého světa - Los Angeles. Nech se vtáhnout do Sonnyiných vztahů s rodinou a přáteli a do zákulisí natáčení televizního seriálu.

Vedle Demi se v seriálu objeví snobská Tawni Hart (Tiffany Thornton), super sympaťák Nico Harris (Brandon Smith), družný bavič Grady Mitchell (Doug Brochu), výstřední Zora Lancaster (Allisyn Arm) a z konkurenčního seriálu MacKenzie Falls miláček diváků Chad Dylan Cooper (Sterling Knight).

A JEDE SE DÁL!!!!!!!!!!!!!!!

29. listopadu 2009 v 20:19 | Tery

Jede se dál!

SUPERSTAR: Jede se dál! - foto
Sedm finalistů svou pouť skončilo! Pět zbývajících se ale o titul první ČeskoSlovenské SuperStar pere dál, takže nažhav palce a nezapomeň posílat hlasy!

Top okamžiky

"Já bych tiež verila, aj keby som bola napojená na rýchlovarnu kanvicu…" Slova Adely (29) po vystoupení Leony (17), když se jí ptala
, jestli věřila, že je opravdu napojená na detektor lži.

Hodnocení Ondřeje Hejmy (58), které patřilo Miroslavu Šmajdovi (20), poté co dozpíval hit Michaela Jacksona "Dirty Diana". "Vždycky jsem myslel, že jsi rocker. Ale ty jsi prostě stejnej afektovanej úchyl, jako byl Michael!"

"Malo to správny rockový gule, čo si dnes predviedol!" Těmito slovy ohodnotil Pavol Habera (47) super výkon Bena Cristovaoa (22) v rockovém kole, který nikdo nečekal.

EXTRA! BRAVO TI PŘINÁŠÍ AUTOGRAM KARTIČKY FINALISTŮ ČESKOSLOVENSKÉ SUPERSTAR


Diamontcats

28. listopadu 2009 v 15:37 | Tery

Máme pro vás novinu!!!! Takže si tenhle článek určitě přečtěte!!!!!!!!!!!!


Skupině 5angels se nejdřív vyměnily členky a potom úplně zanikla...je to škoda, ale mají novou skupinu která se menuje DIAMONTCATS!!!!!!!Určitě se mrkněte na jejich stránky:
www.diamontcats.cz
Jako skupině jik to jde a i hezky zpívaí.Na jejich stránky jim můžete připsat i vzkaz tak se tam koukněte!

Kristen Stewart:JE LEZBA??????

18. listopadu 2009 v 19:06 | Tery

STAR: "Jsem lesbička!" Tvrdí Kristen StewartDrsné přiznání nebo jen únik před novináři?
Dotěrnými dotazy bulvárních novinářů je neustále bombardována hvězda Twilight Kristen Stewart a podle jejích slov UŽ TOHO MÁ PLNÉ ZUBY!

"Novináři mě přiměli k tomu, abych přemýšlela nad tím, jestli mezi mnou a Robem skutečně něco je," svěřila filmová Bella s tím, že právě to ji donutilo, aby si pro všechny všetečné pisálky připravila neprůstřelnou odpověď!

Když se tedy teď Kristen někdo zeptá, jestli randí s Robem nebo jestli snad někdy zatoužila po svalnatém Taylorovi Lautnerovi, ona na to rázně odpoví: "Chodit s Robem? Možná jsme se o něco pokoušeli, ale já jsem lesbička! A pokud jede o Taye, odpověď je stejná!"

Ovšem jestli star ságy Twilight skutečně touží po stejném pohlaví nebo zda jde jen o dobře vymyšlenou odpověď pro neodbytné žurnalisty, nikdo neví. Jisté ale je, že Kristen si tak od nich alespoň na chvilku zařídila klid.


Co myslíš je Kristen lesbička nebo tím jen odbívá novináře?


5angels:Dost hustý holky!!!!

15. listopadu 2009 v 22:05 | Tery

Ahoj!!!!Určitě znáte skupinu 5angels...teď se jim měnily členky...Už nejsou tak oblíbené!!!!Příde mi to nefér...jak by asi bylo vám????


5angels moc fandíme a přejeme jim ať mají úspěchy!!!


Starý,ale hezký!!!!

15. listopadu 2009 v 21:52 | Tery

Sneakernigt od Vanessy Hudgens(nikdy neomrzí):


Zpověď!!!!!

15. listopadu 2009 v 21:32 | Tery

STARS: ČeskoSlovenská SuperStar

Finalisté ČeskoSlovenské SuperStar
FINALISTÉ soutěže
Že nebude boj o první ČeskoSlovenskou SuperStar procházka růžovou zahradou, bylo jasné od samého začátku! Ale teď už začíná jít vážně do tuhého! Tři finálové večery jsou minulostí a řada finalistů se začíná razantně zkracovat! Do dalších kol postoupí jen ti nejlepší a jejich osud máš v rukou právě ty! Takže nezapomeň a posílej hlasy svému oblíbenci!

I když jsou finalisté v jednom kole, dokázali si udělat ve svém nabitém programu chvilku čas! BRAVO neváhalo, využilo ji a ty si teď můžeš přečíst, kdo by se podle nich měl stát první Česko-Slovenskou SuperStar!

POZOR! Odpovědi na další otázky, které jsme jim během setkání položili, se dozvíš v BRAVU 23/09, které vychází 12. 11. 2009, to znamená už ve čtvrtek... Vyraz ke stánku! :-)

BRAVO ANKETA: KDO BY SE PODLE TEBE MĚL STÁT PRVNÍ ČESKOSLOVENSKOU SUPERSTAR?


  • Monika Bagárová: Dominika nebo Martin.

  • Dominika Stará: Martin Chodúr.

  • Leona Šenková: Miroslav Šmajda.

  • Nikoleta Balogová: Nevím. Každý je tu super! Ale favorité jsou asi Martin a Monika.

  • Martin Chodúr: Kdokoli z nich. Každý je jiný a všichni jsou super!

  • Miro Šmajda: Wow! To je těžký… Fakt nevím… Všichni jsou dobrý a přeju to všem!

  • Ben Cristovao: Monika nebo Martin.

  • Jan Bendig: Asi Martin Chodúr!

Lady Gaga-Bad Romance

15. listopadu 2009 v 21:13 | Tery

NEW SONG: Lady GaGa - Bad Romance

Lady GaGa opravdu nezahálí a nejen, že na svá vystoupení a večírky neustále vymýšlí jeden ulítlejší kostým než druhý, stíhá mezi tím i tvrdě pracovat a v pondělí proto mohla všem svým fandům představit nový klip! Je hitovce Bad Romance a určitě stojí za to, ho vidět!

Mrkni na něj...


Dost hustá bublina!!!!!!!

13. listopadu 2009 v 19:52 | Tery

KURIOZITY: Největší bublina světa

KURIOZITY: Největší bublina světa - foto
Světový rekord se rozhodli pokořit obyvatelé jednoho německého městečka.
Celkem 94 obyvatel německého města Soltau se nedávno shromáždilo v místním divadle a herec Hammou Bensalah se svými asistenty kolem nich vytvořil největší mýdlovou bublinu na světě.

Bublina vydržela pět sekund. Hammou k její výrobě použil obrovskou kovovou obruč, kterou pomocí důmyslného systému kladek a lan a hlavně za vydatné pomoci svých asistentů, velmi pomalu zvedal od země, kde byla ponořena v mýdlové vodě, nahoru.

Splnil si tak svůj největší sen. O vytvoření obrovské bubliny se totiž pokoušel již několikrát, ale vždy bez úspěchu. Tentokrát byl jeho počin podařený a navíc mu příhlížel komisař Guinessovi knihy rekordů. Hammou se tak zapíše do jejích stránek, jako tvůrce největší bubliny na světě!

Vlezl/a bys do velké bubliny?