Říjen 2009

AHOJKY PŘEDSTAVUJEM ÚŽA BLOG

30. října 2009 v 15:14 | Tery
Na googlu jsem hledala pár obrázků do blogu a našla jsem jeden ůža s Miley.Byl to odkaz na jeden ůža blog.
Je opravdu ůža určo se tam mrkněte.Ty obrázky a články máme od ní!!!!!!!!!!

Avril Lavigne foto

29. října 2009 v 10:06 | Tery

STARS:Ujede Ewa Farna do Ameriky????

29. října 2009 v 9:47 | Tery

kariéra populární zpěvačky neslučitelné¸pojmy? O tom, že všechno jde, když se chce, přesvědčila BRAVO Ewa Farná (16)...

Jak zvládáš při koncertování školu?
Mám individuální plán a byla jsem ve škole zatím asi jenom osmkrát. Dneska mám třeba celej den tady v Praze rozhovory. Zítra máme zkoušku s kapelou na turné, včera jsem měla vystoupení v Táboře na podporu týraných zvířat... Takže teďka ve škole nejsem, no. Musíme se soustředit na turné, aby bylo dobrý. Potom to budu muset nějak dohnat.

Nezávidí ti spolužáci trošku, že tam pořád nejsi?
Ne, oni pak vidí, že to musím všechno dohnat. Píšou písemky postupně a já to musím napsat všechno najednou. Akorát, když se vidíme po delší době, tak je to jenom: "Jé, Ewí přišla!" :-)

Studuješ druhým rokem gymnázium, co plánuješ potom?
Vůbec netušim. Určitě bych chtěla na nějakou vysokou školu, ať ze mě není pak jenom "blbá zpěvačka". :-) Ale nevím ještě vůbec v jakym směru. Hodně přemýšlím o škole v Berklee v Americe, na kterou bych chtěla na hudební produkci, teď tam chodí můj bývalý bubeník. Tam by mě to hodně lákalo.

A nebojíš se, že když odjedeš na školu do Ameriky, tak tady se na tebe úplně zapomene?
Určitě, to jsou věci, které se musí nějak domyslet a vyřešit, ale já bych se tím strašne ráda neomezovala. Život je moc krátkej na to, abych ve třinácti někde uvízla a zůstala na jednom místě. Já bych chtěla celej život cestovat. Chtěla bych poznat celou zemi a kulturu. Studuji o tom knížky a fakt mě to hodně zajímá. Takže bych se nebála jet do Ameriky, byla by to dobrá zkušenost.

"Život je moc krátkej na to, abych se ve třinácti někde zasekla..."

Co tvůj volný čas, máš čas i na něco jiného než jen na muziku?
Je to různý, já mám třeba týden něco v kuse. Pak jdu ale zas do školy a odpoledne mám volno. Jdeme s kamarádama do kina, do pizzérky, máme ve vesničce vozíčky, dráhy takže jezdíme a je to super.


Zdroj: Dara Zídková
Na co si třeba zajdeš do kina?
Poslední film, který jsem viděla byli Veřejní nepřátelé s Johnny Deppem. Já mám ráda víc přemýšlivý filmy, ten film musí být zajímavý. Takový jako Hannah Montana, to mě nikdy nebralo. Miley Cyrus mám hodně ráda, je mi sympatická a má úžasný hlas, navíc je talentovaná a mám ráda její osobnost, styl oblíkání a všechno... Ale ten film mě nějak nerozvášní. Já jsem na toho Johnnyho Deppa, no.

A na koncert si zajdeš?
To miluju! Já to beru taky jako školu. Koukám třeba jak někdo pracuje s mikrofonem, jak stojí na podiu, postavení stage a tak. Ráda chodím na koncerty, ale bohužel tím, že nebydlím v Praze, tak je to dost obtížný. Koncerty jsou i přes týden, takže musím do školy a přemlouvám taťku, ale většinou to nejde. Třeba Pink miluju odjakživa, tak taťka řikal, že teda jedem. Zalehla jsem ve tři ráno, ale byla jsem nadšená. Teď zase bude Pink v Praze. Chodím každou neděli do tanečních a máme zrovna závěrečný ples, takže ji neuvidím, asi na ni pojedu do Varšavy, já ji prostě musím vidět! :-) Ještě bych chtěla na Prodigy, to je zase den před Slavíkem. Ten den budu mít určitě nějaké vystoupení, tak si to musím nějak zařídit.

Co diskotéky, zajdeš si s kamarádama?
Já jsem v životě na diskotéce nebyla, chodím spíš na oslavy kamarádů. Teď měl kamarád osmnáctku, slavil u nás v kulturáku a bylo tam hodně lidí. Ale na opravdový diskotéce, kde hraje DJ, jsem vlastně ještě nebyla. Mám radši takový akce, kde se známe...

A baví tě móda? Chodíš ráda nakupovat?
No, baví, ale teď už jsem nebyla dlouho nakupovat. Když už ale čas mam, tak projdu celé nákupní centum. Radši si koupím jednu dražší věc, když vím, že v ní budu chodit, než deset levnějších. Projdu celé centrum a koupím si třeba jenom dvě věci, ale pak je mám ráda.

Kdo ti vybírá oblečení na koncerty?
Většinou já sama, mamča nebo s společně s kamarádkou Žanetkou. Stylisty nemíváme, maximálně na focení a na turné.

"Každou neděli chodím do tanečních..."

Věnuješ se charitě?
Věnuji. Teď hlavně podporuji Dětský čin roku, kde se hlásí děti ze základních škol, jestli někomu pomohli. Já jsem tam před dvěma roky zpívala na vyhlášení a teď už spolupracujeme. Nedávno byl třeba krásný koncert na pomoc týraným zvířatům. Jezdíme často a jakmile je čas, ráda pomůžu. Teďka sem se rozhodla rozvést do dětských domovů svoje plyšáky a odrostlé oblečení. Nebo mě láká vydražit třeba šaty, které sem měla na Slavíku a ty peníze poslat někam na charitu. Jsou to drobnosti, které můžou pomoct.


Když tě takhle potkávaj lidi na ulici, poznávají tě hodně?
Je to různý. Já třeba když někam jdu, nechodím namalovaná. Mam narovnaný vlasy, brýle, ofinu nahoru, culíky, takže mě lidi moc nepoznávaj. :-) Někdy teda jo.

A bylo ti to někdy nepříjemný?
Občas ano, když třeba jíte špagety, máte kečup všude a lidi si vás u toho fotí. To je takový divný.  Ale určitě je to příjemný, když je to v nějaký míře. Mně to teda takhle vyhovuje. :-)

Za tebou stojí přeci jen hodně dospělých a tobě je "jen" 16. Jak dokážeš mezi nimi prosadit svůj názor?
Já si myslím, že ten tým je od toho, abychom se nějak pomocí kompromisů domluvili a vytvořili co nejlepší výsledek. Občas je to samozřejmě těžké, protože čím víc lidí, tím víc názorů. Ale zatím se domluvíme a naše práce přináší nějaké ovoce...

Neberou tě jakou malou holku, která musí poslouchtat?
Ne, kdyby to tak bylo, tak bych to nedělala. Nesnáším tenhle přístup! Když je to spolupráce, tak je to o tom, že se domluvíme. Spíš naopak já jsem ráda, že mě někdo poslouchá. Je to super škola. :-)

Nebojíš se konkurence? Třeba z nové řady Superstar...
Ne, já na konkurenci nevěřím. Myslím si, že každý má svůj vkus a není to o tom, že je někdo lepší a někdo horší. Konkurence už v tomhle směru neexistuje. Ta je v běhu, v lyžování - kdo je nejrychlejší a tak. Já si všímám svých fanoušků a budu se o ně hezky starat tím, že budu hrát a vydávat cédéčka. Pokud někdo uspěje, tak já budu jedině ráda. Je důležité, aby na naší scéně byli mladý lidi. Skupin je dost, ale zpěvaček a zpěváků by mohlo být víc. Superstar sem viděla zatím jen na youtube, máme rozbitou televizi. Baví mě porota, je dobře složená. A viděla jsem akorát Moniku Bagárovou, ta si myslím, že je hodně talentovaná. Přála bych jí, aby potkala dobré lidi, protože to je strašně důležité. Já jsem na ně měla velký štěstí.

Co je tvůj celoživotní sen?
Být šťastná, udělat někoho šťastným a mít děti. Myslím si, že každá žena by měla mít děti. Člověk se trápí celý život s menstruací a pak nemá děti, k čemu by to bylo?

"Kluci nejvíc ocení upřímnost!"

Jak ty to máš s láskou, s klukama?
Já to mám strašně fajn, protože mám úžasný kluky v kapele.

A ty ti k tomu štěstí stačí?
No jasně! :-) Já mám spoustu kamarádů a vždycky jsem měla mnohem víc kamarádů kluků než holek. Teď na gymplu jsem poznala hodně nových lidí a věřím, že může existovat přátelství mezi klukem a holkou, aniž by to musela být láska.

Oslovila bys kluka když se ti líbí? Nebo čekáš až on osloví tebě?
Já jsem právě ten nestydlivý typ, což je možná špatně. Když se mi někdo líbí, tak nemám problém mu to říct. Přišla ke mně kamarádka: "Hele on se mi líbí, co mu mám říct?" Řekla sem jí: "Normálně. Řekni mu, že se ti líbí." Co jí na to mám jiného poradit? Jak se kamarádím hodně s klukama, tak si myslím, že oni ocení hlavně upřímnost.

Selena Gomez foto

28. října 2009 v 23:08 | Tery

Demi poto

28. října 2009 v 23:07 | Tery

Wizyrds of weverly place

28. října 2009 v 23:06 | Tery
11. října 2009 v 18:10 | Selena Gomez a Demi Lovato
http://urbanchristiannews.com/ucn/tv_wizards_of_waverly_place05.jpghttp://www.disneydreaming.com/wp-content/uploads/2009/05/selena-gomez-wizards-of-waverly-place-movie-still.jpghttp://www.aceshowbiz.com/images/still/wizards_of_waverly_place01.jpghttp://www.4tnz.com/files/wowpmovie.jpghttp://media.onsugar.com/files/ons/217/2171425/47_2008/1e43a0d778fe39a2_wizards_cast.xxlarge.jpghttp://z.about.com/d/kidstvmovies/1/0/M/S/WM002.jpghttp://z.about.com/d/kidstvmovies/1/0/W/S/hug.jpghttp://z.about.com/d/kidstvmovies/1/0/L/S/WM001.jpghttp://z.about.com/d/kidstvmovies/1/0/V/S/WM013.jpghttp://z.about.com/d/kidstvmovies/1/0/P/S/WM007.jpghttp://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/07/wizards-movie-sneak-peek.jpghttp://www.blogcdn.com/www.jsyk.com/media/2009/07/wizardsmovie11.jpghttp://z.about.com/d/kidstvmovies/1/0/U/S/WM012.jpghttp://l.yimg.com/l/tv/us/img/site/87/77/0000058777_20090714141219.jpghttp://2.bp.blogspot.com/_u6O6Bpz3mDw/Sk4ac0Pa5_I/AAAAAAAABRI/583aysQztnc/s400/selenamovie.jpghttp://static.tvguide.com/MediaBin/Galleries/Shows/S_Z/Wi_Wp/Wizards_Waverly_Place_Movie/crops/wizard-waverly-place-movie7.jpghttp://z.about.com/d/kidstvmovies/1/0/R/S/WM009.jpghttp://www.icelebz.com/movies/wizards_of_waverly_place_the_movie/images/movie-wizards_of_waverly_place_the_movie-stills-1951084516.jpghttp://blog.zap2it.com/kate_ohare/Wizards_of_Waverly_Place_The_Movie.jpghttp://www.fanlala.com/files/image/Selena-Gomez-Wizards-Movie-the-view-300.JPGhttp://z.about.com/d/kidstvmovies/1/0/S/S/WM010.jpghttp://l.yimg.com/l/tv/us/img/site/87/79/0000058779_20090714141806.jpgDavid Henrie and Selena Gomez in the Disney Channel Original Movie Wizards of Waverly PlaceDisney Channel/Bob D'Amico - Tuesday, July, 14, 2009, 9:14 PMhttp://www.ivstatic.com/files/et/imagecache/636/files/blog_articles/xx_wizards_waverly_place_0.jpghttp://i4.fc-img.com/fc03img/Comcast_CIM_Prod_Fancast_Image/1/469/1250799528874_43WizardsWaverlyMovie_mif_640_320.jpg

Krásné labyrinty

28. října 2009 v 23:05 | Tery
http://data.czechtourism.com/fotografie/2008-04/foto/2008-04-01-123004-pamatky-priroda-pradniny-loucen.JPGhttp://img.ihned.cz/attachment.php/13657720/istuv45BE7HLMOj6PQbdegpqry01S29m/90740_deti_deti.jpghttp://www.hka.cz/_kultura/pamatky/2007/070704_loucen_labyrint_travnaty.jpghttp://www.obcanskavystavba.cz/UserFiles-ObcanskaVystavba/Image/Historie/2007/2007-07/loucen_005.jpghttp://data.czechtourism.com/fotografie/2009-09/foto/2009-09-03-110918-pamatky-loucen.jpghttp://www.czechatlas.com/images/foto_firmy/velka/v12369_zamek-004.jpghttp://www.tyden.cz/obrazek/4aaf892a60c10/loucen-4aaf8c82178dc_275x183.jpghttp://data.czechtourism.com/aktivity/foto/2007-03-20-1158-za-poznanim-za-zabavou-loucen/labyrintarium3.jpghttp://www.tyden.cz/obrazek/4aaf892a60c10/loucen1-4aaf8c86e5f64_275x183.jpghttp://files.nicinkov-vylety.webnode.cz/200000070-bcbe2beb33/Sn%C3%ADmek%20130.jpg

Nádherné vodopády!!!!

28. října 2009 v 23:03 | Tery
http://i.ck.cz/f/1284/84s.jpg


http://cestovnik.cz/Files/Clanky/max/pljezera.jpg


http://www.quido.cz/priroda/obrazky/iguacu_2_v.jpghttp://www.thajsko.com/pruvodce/provincie/kanchanaburi/kanchanaburi04.jpg


http://zs.sudice.indos.cz/VLAST-ZEMPL/A%20-blesk.webzdarma.cz++/Norsko/Vodop%C3%A1d%20Voringfoss.jpg
http://www.ckpermon.com/images_2007/vodopady08.jpghttp://www.hedvabnastezka.cz/a_image/853http://pes.pvsp.cz/usrimg/zajimavosti/jamajka-(8).jpg

Delfínci

28. října 2009 v 23:02 | Tery

Zvláštní útvary v přírodě

28. října 2009 v 23:01 | Tery
http://chorvatsko.ckvt.cz/img/xinha/th_severni_dalmacie_4_big.jpghttp://www.quido.cz/priroda/obrazky/waverock_2_v.jpghttp://chalupa-strzanov.cz/wp-content/uploads/ctyri-palice1.pnghttp://lh6.ggpht.com/_gXKkPjeWb98/R3WKd28hOnI/AAAAAAAADeQ/f5w3gBI_wro/P1020363.JPGhttp://lukas.faltynek.com/wp-content/uploads/2007/07/04.JPG