Září 2009

Oliver

23. září 2009 v 18:46 | Tery


Oliver-poznáš ho

Poznáváš ho? Jasně! Tohle Oliver Oken ze seriálu Hannah Montana!
Mitchel (18) je americký herec a brácha zpěváka Masona Mussa z kapely Metro Station! Žije v Texasu s rodiči, dvěma bratry a jeho oblíbeným psem Stitchem, kámoší se s herečkou Emily Osment a už přes dva roky je plně zaměstnán točením reklam a filmů (mohli jste ho vidět například ve filmu V tom domě straší! nebo v jedné z epizod seriálu Walker, Texas Ranger).

Nejvíce ho ale zatím proslavila role Olivera Okena v seriálu Hannah Montana. Mnohem více o Mitchelovi najdeš na AGITERYMIJA již brzy! :-)

Avril Lavigne-Rozvod?!

23. září 2009 v 18:35 | Tery

Avril Lavigne-Rozvod?!

Zklamání v poslední době prožívá Avril Lavigne (24). Tři roky totiž byla vdaná za člena australské kapely Sum 41- rockera Derycka Whibleyho (29), teď ho ale požádala, aby se odstěhoval z jejího sídla v LA.
"Vyhodila ho a řekla mu, že ho opoušít. Rozvodové papíry mají podepsat v nejlbižších dnech," prozradila kámoška Avril. Rozhodně ale neprozradila žádnou novinku, fámy o rozvodu Avril a Derycka kolují showbyznysem už hezky dlouho. A dokonce se říkalo, že zpěvačka by se s rebelským rockerem rozešla už dávno, Deryck jí prý ale vyhrožoval, že bude dělat problémy.

Teď však došla Avril trpělivost, a přestože z toho byla velmi smutná, rozhodla se zahodit všechny songy, které společně s Deryckem napsala pro své nové album a udělala tak konec za jejich osobním i pracovním vztahem.

Aby se Avril, která teď o víkendu oslaví 25 narozeniny, z rozchodu zotavila, strávila několik dní na luxusní jachtě svého kamaráda v St. Tropez. Tím je dědic ropného impéria Brandon Davis a Avril si to tam parádně užila. "Popíjela jsem drinky, procházela se po pláži a poznávala místní lidi," svěřila se zpěvačka a rychle dodala: "Abych zabránila všem možným drbům - Brandon je jen můj kámoš a na našem vztahu není vůbec nic romantickýho!"

Jak to mohl někdo udělat???????????????????

21. září 2009 v 12:45 | Tery

REPORT: Kruté napadení!

Jak mohl někdo udělat něco takového?
Brutální napadení svého kocoura musel nedávno řešit Dillon Eads (83) z Bloomingtonu v USA. Jeho čtyřnohý přítel Brownie (4) se na pár dní zatoulal. "Je to venkovní kocour a rozhodně to nebylo poprvé, co se vypařil," vysvětlil pan Eads s tím, že si o Brownieho nedělal žádné starosti.

Ty přišly, až když se kocourek vrátil domů! Brownie totiž přišel s hlavou doslova prošpikovanou šípem. "To se nemohlo stát náhodou, někdo ho musel chytit a tohle mu provést," říká s lítostí Dillon Eads! Nechápe, jak něco tak krutého mohl jeho čtyřnohému příteli někdo provést. "Brownie se po téhle čtvrti prochází od narození, nikdo si na něj nikdy nestěžoval a já také žádné nepřátele nemám," rozhořčeně vysvětloval zhroucený dědeček.

Brownie je ale opravdu kocour, jak má být a hned tak něco ho nepoloží. Zkušený veterinář mu šíp z hlavy odstranil a chlupáč, k velké radosti svého majitele, už zase prohání myši po zahradě. "Teď už si ho ale budu hlídat, mimo zahradu nesmí," pronesl rázně pan Eads a prozradil, že tomu, kdo dopadne pachatele brutálního činu, zaplatí v přepočtu 35 000 Korun!

Disney Chanel

21. září 2009 v 12:05 | Tery

Disney Chanel

Zdroj: Disney Channel
A je to tady! Jettix se mění na Disney Channel. Už v sobotu!

Úžasná nová Hannah Montana se spoustou legrace a vtípků!

Hannah Montana je zpátky! Odvážná Miley Stewartová, která tajně vede dvojí život obyčejné holky a zároveň vystupuje jako všemi milovaná světznámá zpěvačka Hannah Montana si pro všechny svoje fanoušky připravila další sérii neuvěřitelných dobrodružství. A kdy to všechno vypukne? Už brzy na Disney Channel!

Jsou cool, jsou sexy a jsou tu jenom pro vás! Jsou to Jonas Brothers!

Naprostý trhák poslední doby je bez diskuze trio Kevin, Joe a Nick, kteří tvoří hudební skupinu Jonas Brothers! Jejich příběhy rockových hvězd můžete sledovat na Disney Channel ve tejnojmenném sticomu s původní hudbou.

Zbrusu nová dobrodružná komedie: Program na ochranu princezen!

Selena Gomez a Demi Lovato spojí své síly v nejnovějším dobrodružném seriálu PROGRAM NA OCHRANU PRINCEZEN. Demi Lovato hraje princeznu Rosalindu, která se ocitne v nebezpečí života, a proto musí být přesunuta do Ameriky, kde se setkává s její budoucí nejlepší kamarádkou Carter, s jejíž pomocí získá identitu americké teenagerky Rosie Gonzalesové. Jak to celé dopadne? To uvidíš na Disney Channel!


Protivný sprostý holky

21. září 2009 v 11:58 | Tery

Obrázky Samanta Twins

21. září 2009 v 11:56 | Tery

Miley a Ashley

17. září 2009 v 11:49 | Tery

ashley-tisdale-miley-cyrus-11.jpg Ashley Tisdale and Miley Cyrus image by Zashley21Důvěrně o přátelství se seriálovou Hannou Montanou...
Velký věkový rozdíl není vůbec překážkou pro dobré přátelství! A Ashley Tisdale (24) a Miley Cyrus (16) jsou toho důkazem! Přestože je od sebe dělí osm let, holky si maximálně rozumí a skvěle se doplňují.

Ashley kdysi prohlásila, že se raději kamarádí s klukama, teď ale říká: "Myslím, že je důležité mít nějakou kámošku!" Proč? "Kluci jsou totiž hrozně přelétaví. Přijdou a hned zase odejdou," svěřila filmová Sharpay s tím, že kluci se prostě nechtějí vázat.

"Je naprosto skvělý mít někoho, kdo tě podpoří ve všem, co chceš dělat a hlavně někoho, komu můžeš totálně věřit," prozradila ještě Ashley. A právě takový vztah má s Miley. Takže jsou v neustálém kontaktu, volají si a vyráží za zábavou. "Miluju nakupování, ze všeho nejvíc zbožňuju peněženky a sluneční brýle. Ale na co jsem opravdu úchylná jsou tašky od Balenciaga nebo Givenchy," prozradila Ash a dodala, že kdykoliv mají s Miley volno, berou nákupní centra útokem.

A jaká je podle Ashley Miley Cyrus? "Je to opravdové zlatíčko! To největší zlatíčko! Je to někdo, kdo stojí při mě, ale přitom zůstává sama sebou. Navíc úspěch, který teď Miley prožívá jí vůbec nezměnil. Je pořád stejná, stojí nohama pevně na zemi a má velké štěstí, že její rodina ji hodně podporuje," svěřila Ashley a na závěr dodala: "Vždycky budu poslouchat její názory. Miley je opravdu velkej člověk!"MileyCyrusAshleyTisdale5.jpg Ashley Tisdale and Miley Cyrus image by millyy291


O NÁS

17. září 2009 v 11:47 | Tery+Agi+Mija


JMÉNO: Agík-Agáta


PŘÍJMENÍ: Matějková


PŘEZDÍVKA: Agi


ZNAMENÍ: Lev


NAROZENÍ: 20.8.1997


VĚK: 12


KONÍČKY: Hra na piáno


ZVÍŘÁTKA: 1 křeček Sára, 2 andulky Modřinka a Sněhurka


NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘEDMĚTY: Vv, Tv, Ov, Čsp


OBLÍBENÁ BARVA: Modrá


OBLÍBENÝ SPORT: Jezdění na koni-zatím nejezdím, ale učím se s Terkou, Jezdění na i-line


OBLÍBENÁ ZPĚVAČKA: Samozřejmě Miley Cirus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


NEJ PÍSEŇ: Vše od Hanny a Miley


OBLÍBENÉ ZVÍŘE: Kočky, psy, koně, žirafy


OBLÍBENÝ OBCHOD: DBK!!!!!!


OBLÍBENÝ FILM: Hannah Montana the Movie!!!!!


OBLÍBENÉ JÍDLO: Pizza, špagety, Mc Donald's, sladký, atd.


OBLÍBENÉ PITÍ: Kofola, minerálky


NESNÁŠÍM: Když někdo lže a není upřímný


ŠOK!!!!!!!!!

14. září 2009 v 12:37 | Tery

ŠOK

Zac je v šoku! Jeho holka bude hrát v novém filmu prostitutku!

Že se herci v rámci svých rolí mění, to není nic nového! Proměna Vanessy Hudgens (20) je ale vážně šok! Ze sladké nevinné holčičky z muzikálového filmu "High School Musical" se v novém filmu "Sucker Punch" stane prostitutka! "Děj je zasazen do padesátých let minulého století a hraju v něm ženu jménem Blondie, která pracuje v bordelu! Je teda víc než jasný, že toho na sobě moc mít nebudu," prozrazuje o své nové roli Vanessa. To je fakt mazec!

"Kvůli akčním scénám se učím střílet!"

Z čeho se budou radovat kluci v kině, musí chudákovi Zacovi pěkně drásat nervy! "Je fakt, že nejdřív mu to bylo proti srsti a byl docela naštvanej! Pak ale uznal, že to pro mě bude posun v kariéře, a smířil se s tím a stojí při mně!" Tak to je chlapák! A co na svůj nový film říká sama Vanessa? "Natáčení se už nemůžu dočkat! Oproti mým dřívějším filmům je to úplně něco nového a je to pro mě velkou výzvou! Na plátně se to bude hemžit akčními scénami a různými kaskadérskými kousky, na jejichž natáčení se už hrozně těším! Vždycky jsem o takové roli snila!"
TAYLOR LAUTNER

14. září 2009 v 12:35 | Tery

TAYLOR LAUTNER


Díky postavě cool vlkodlaka ve "Stmívání" se stal Tay filmovým hrdinou. Přitom ještě nedávno chodil do školy...

T en pohled! Ten úsměv! Taylor Lautner (17) proslul svou veselou povahou. A to už dávno předtím, než ho proslavil film "Stmívání" a udělal z něj megahvězdu. Už ve škole platil za baviče, bylo ho všude plno, a dokonce získal cenu za "nejkrásnější úsměv osmé třídy"! "Ve škole to bylo vážně moc prima," vzpomíná Taylor na svá léta na základce Rio Norte v Santa Claritě v Kalifornii, na předměstí Los Angeles.

Taylor kolem sebe pořád šířil dobrou náladu a díky tomu patřil k nejoblíbenějším spolužákům. "Byl jsem hodně akční, musel jsem bejt u všeho. Hrál jsem americký fotbal, baseball, chodil na karate," říká 179 cm vysoký sympaťák. Není divu, že tenhle sportovní fanda byl už tenkrát idolem všech holek na škole. "Umím se bavit a nezkazím žádnou legraci. Spíš ji ještě sám vymejšlím," směje se. Na závěrečném školním plese měl ale Taylor oči jenom pro jednu holku: svoji tehdejší přítelkyni Saru Hicks. "Celou noc jsme protancovali," vzpomíná hvězda. "Mejdan až do rána!" To je typický Taylor - vždycky ve všem jede na plný plyn!