Zac to všem natřel

17. srpna 2009 v 15:33 | Tery,Mija a Agi

Skoro nikdo tomu nevěřil. Ale díky úspěchu nové komedie "Znovu 17" je teď ze Zaca větší hvězda než kdykoli předtím!

Kdekoli se Zac (21) objeví, okamžitě se kolem něj shluknou davy fanynek. Holky po tomhle klukovi prostě úplně šílí. Nejen v životě, ale i v Hollywoodu se mu daří výborně. Po třech úspěšných dílech "Muzikálu ze střední" je i jeho nová komedie "Znovu 17" trefou do černého!
Hned první víkend po premiéře se film v Americe dostal na první místo filmových hitparád a z trůnu smetl dokonce i Miley Cyrus s její "Hannou Montanou". Bomba! Nikdo tomu nevěřil! Filmoví kritici předpovídali, že hned po HSM Zacova hvězda vyhasne. Za zády ho pomlouvali: "Tenhle kluk a světová star? Tss, ani náhodou!"
To Zaca pořád děsně štve: "Spousta lidí ve mě nevěřila. Byl jsem pro ně jen "nic moc zpívající tanečník" z HSM, prostě si mě zaškatulkovali a nedali mi šanci!" Se "Znovu 17" se mu podařilo vyskočit z téhle škatulky ven. Zac všem dokázal, že má na to, stát se opravdovou megastar!
"Prožívám nejúžasnější období svýho života. Každý den si užívám plnými doušky. A jsem za to hrozně vděčný!" vykouzlí Zac na své tváři úsměv, který všechny fanynky tak milují. Mimochodem... Zac začínal pěkně od píky - jako outsider s naducanými tvářičkami na Arroyo Grande High School v Kalifornii. "Už na základce jsem chodil na hodiny herectví a tance. Spolužáci mě proto měli za dost divnýho týpka. Nikdo se se mnou ani nekamarádil, protože jsem nebyl ani trochu cool," vzpomíná na neslavná teenagerská léta.
Námaha se mu ale vyplatila. Dnes je jedním z nejžhavějších týpků, jaké Holly-wood nabízí. Je zavalený hromadou nabídek, ale svoje role si pečlivě vybírá. Nedávno odmítl roli v remaku muzikálu "Footloose". "Hrát slaďouška v komediích a muzikálech bylo v pohodě. Ale chci se dál rozvíjet a hrát i náročnější role. Musím přece poznat, kam až dokážu zajít," vysvětluje Zac. Jak ho známe, svojí hranice ještě zdaleka nedosáhl!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 mija mija | 17. srpna 2009 v 17:13 | Reagovat

aloha

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama