Trapasy stars při prvním sexu

17. srpna 2009 v 15:29 | Tery,Mija a Agi

Pierre Bouvier (30), Simple Plan

"Bylo mi osmnáct a do svojí holky jsem byl úplně zblázněnej. Na sex jsme mysleli už dlouho, takže když její rodiče odjeli, bylo jasný, že k tomu dojde. Dívali jsme se na fi lm, když mě vzala za ruku a odvedla do pokoje. Hadry jsme měli dole raz dva. Když jsme byli v nejlepším, tak cítím, jak mě někdo rafe do nohy. Její jorkšír Teddy vnikl do pokoje, a nejenže nám zkazil krásný večer, ale taky mě pořádně pokousal!"

Misha Barton (23)

"Můj první sex nakonec prvním sexem nebyl, protože došlo k menší katastrofě. Chtěla jsem, aby ten večer byl dokonalý. Protože jsem dost hrozná kuchařka, tak jsem jídlo objednala, a sama jsem se postarala jen o navození romantické atmosféry. Do přehrávače jsem dala naši oblíbenou muziku, na postel rozsypala provoněné sušené květiny a na zem jsem rozestavěla spousty svíček. Všechno šlo hezky podle plánu a vypadalo to, že naše poprvé bude doslova kouzelné. Oba jsme byli téměř nazí, když nastal pořádný poprask. Můj kluk si skopával kalhoty a přitom omylem převrhl i několik svíček, od kterých vzápětí chytly závěsy. Takže místo prvního milování jsme začali běhat po bytě s kýblema vody a hasili menší požár."Felix (15), AFH

"Byli jsme s mojí holkou na kolech a před námi se zčista jasna vyloupla nádherná louka. Řekli jsme si, že je to místo na piknik jak vyšité. Roztáhli jsme si deku a užívali si sluníčka. Zrovna jsme se líbali, když jsme zaslechli výstřely, které byly dost blízko nás. Rychle jsme vstaly a chtěli zjistit, co se děje. A byl to fakt mazec! Partička myslivců stála na pěšině a pořádali hon na zvěř!"
Ashley Tisdale

Můj první sex neměl jedinou chybičku! Všechno proběhlo, jak mělo, a žádný trapas při tom nenastal. Bohužel o následcích se to říct nedá. Můj kluk byl pěkně rozjetej a dost náruživej, takže mi udělal pár pořádnejch cucfleků. Když jsem druhý den přišla domů a mamka se ptala, co to mám na krku, tak jsem zrudla jako rajče a měla co vysvětlovat! Bylo to děsný!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mija mija | 17. srpna 2009 v 17:16 | Reagovat

aloha

2 ANIK ANIK | 17. srpna 2009 v 20:04 | Reagovat

TO JE FAKT BLBI TAHLE BYCH NECHTELA DOPADNOUT MELA PLOSTE BLBIHO KLUKA CO SE DA DELAT

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama