Taylor Swift si připadá hnusná!!!!

17. srpna 2009 v 15:30 | Tery,Mija a Agi

Myslíš si, že všechny stars jsou dokonalé? Ne! Nová superhvězda promluvila poprvé otevřeně pro b o tom, co ji trápí a... vyrazila nám dech!

Asi každý zná ten pocit: Někdy se prostě vůbec necítíš dobře ve své kůži. Někdo má pupínky, někoho zlobí vlasy a má na hlavě něco, co vůbec nejde zkrotit, a vlastní obraz v zrcadle mu nahání husí kůži. Věř tomu, že takhle o sobě občas pochybuje úplně každý a nevyhnou se tomu ani slavné hvězdy!
"Někdy si připadám tak hnusná, že se mi ani nechce vycházet z domu," přiznává se nám úplně otevřeně Taylor Swift (19) a my jsme v šoku! Na veřejnosti tahle holka vždycky působí neuvěřitelně sebevědomě - ironie je, že dokonce i její cédéčko má název "Fearless" (Beze strachu). Ale v hloubi její duše to často vypadá úplně jinak, jak nám sama řekla: "Nejsem žádná super dokonalá extra holka, jenom proto, že jsem slavná a lidi o mně vědí. Řeším úplně stejné problémy jako všichni ostatní. A taky mám... i když tomu málokdo věří... hrozně malé sebevědomí! Někdy si říkám: Taylor, jsi super - taková, jaká jsi. A pár minut potom se na sebe nedokážu ani podívat!"
Taylor má ze sebe depky, i přesto, že ji obdivují miliony fanoušků, kluků i holek po celém světě - v Americe je už dlouho opravdovou megastar a první úspěchy už oslavila i jako herečka (Kriminálka Las Vegas nebo Hannah Montana: The Movie)! Tak co se stalo?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mija mija | 17. srpna 2009 v 17:16 | Reagovat

aloha

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama