ŠOKUJÍCÍ REPORT A ŠOKUJÍCÍ PŘIZNÁNÍ!!!!

17. srpna 2009 v 14:47 | Tery

Kim chtěla mít na obličeji vytetované 3 hvězdičky a být sexy... Teď jicha má 56 a vypadá hrozně...

Místo katastrofy: belgické městečko Kortrijk!
Znetvořená dívka: osmnáctiletá uklízečka Kim!
Co se vlastně přesně stalo? Původním Kiminým snem bylo, nechat si ozdobit obličej třemi malými hvězdičkami o velikosti 0,2 cm až 1 cm!
A teď? Celou levou část obličeje má navždy zničenou! Na tváři, bradě, uchu, čele a nose má vytetovaných neuvěřitelných 56 hvězdiček!

"Vypadám jako zrůda," bylo první, co Kim řekla, když se uviděla v zrcadle! Jak se něco tak hrozného mohlo vůbec stát? AGITERYMIJA ti přináší příběh "Hvězdičkové holky". Kim, která dělá uklízečku, už dlouho snila o tetování, ale zatím na to neměla dost odvahy! Až doteď! Vzala telefon a blokla si termín u profesionálního tatéra Rouslana (37). Když přišel den "D", Kim se posadila do křesla a řekla Rouslanovi, co by chtěla - tři hvězdičky vedle levého oka! Tatér namočil jehlu do černého inkoustu a pustil se do práce!

"Nejdřív jsem vůbec nic necítila! Ani trochu to nebolelo," vypráví Kim. A protože byla po celodenní makačce pořádně unavená, usnula! A Rouslan? Dál pokračoval v rozjeté práci! "Pak jsem se najednou probudila, protože jsem ucítila štípnutí v nose," popisuje Kim. To ještě netušila, jaký překvapení na ni čeká! "Koukla jsem do zrcadla a začala brečet! Byla jsem v šoku!" Místo vysněných minikérek měla obličej zohyzděný 56 černými hvězdami! "Takhle jsem to fakt nechtěla," tvrdí Kim.Pánejo, to je story! Ale stalo se to vážně tak, jak Kim popisuje? Tatér to líčí totiž přesně opačně! "Ta holka chtěla mít hvězdy, tak jsem jí je udělal. Během celý akce několikrát vstala a obdivovala se v zrcadle! A aby někdo během tetování usnul? To je nemožný - na to jsou bolesti až moc velký!" Proti Kim navíc hraje i to, že udělat takovýhle tetování trvá aspoň tři hodiny, a jak sama přiznává, zchrupla si jen na chvilku! Z toho jasně plyne, že musela vědět, co se děje! Proč by si ale vymýšlela takovouhle story, kdyby všechny ty hvězdy fakt chtěla?


Tatér Rouslan říká: "Bez písemného svolení už nikoho v obličeji tetovat nebudu!""Když jí pak do mýho studia přišli vyzvednout její kluk s tátou, byli v hrozným šoku! Asi dostala takovej strach, že si to celý vymyslela," spekuluje tatér. "Žádnou válku ale nechci," dodává. Kim ho totiž zažalovala a chce odškodnění 9 000 eur! Tak jí Rouslan nabídl dohodu - zaplatí náklady na ošetření laserem (3 000 eur), aby si mohla nechat tetování z obličeje zase odstranit. Jizvy jí sice nezůstanou, ale za to ji čeká pěkný peklo! "Strejda si jednou nechával odstranit tetování z ruky, a prej ta bolest je příšerná," říká Kim. Ať je to jak chce, celýho tetování se prý zbavit nehodlá! Na čele si nechá jedenáct hvězdiček, který jí budou horor ze salonu připomínat navždy...

Tenhle report už má rozuzlení! Kim se totiž nedávno přiznala, že si celý příběh vymyslela. Spoustu hvězdiček v obličeji chtěla od začátku, když však viděla reakci jejích nejlbižších, lekla se a raději zalhala, že usnula!


Tak a tady máte odstršující připad je to fakt hnusné!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama