BRUNO-INFO

17. srpna 2009 v 14:39 | Tery
Nerad mluvit sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Rakousku. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě - osm když jsem zamilován. Nemusíš věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím život jako ty: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodina. Bruno být vždy supercool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník, jenomže pak dostat infekci z psích bobků. Smůla. Pak dělat v nejvíc cool klubu ve Vídni, na záchodcích. Vybraná klientela. Zde jedinkrát v životě zamilován. Na sedm minut. Pak stát moderátorem. Teď úspěch v gay show! No co, normálka...! Vo co go. Připrav se na nejdráždivější, nejbláznivější a nenebezpečnější komedii, jaká kdy přišla do kin!

Kdo je Bruno:

Homosexuální módní moderátor, který je hostem nejlepších nočních show ve všech německy mluvících zemích... kromě Německa.

Jeho cíl:

Stát se největší rakouskou celebritou.

Jeho strategie:

Cestovat křížem krážem světem v naději, že ho potká sláva a najde pravou lásku.

Zajímavost:

Spousta "čumilů" na place zuřilo, když viděli, jak se Sacha Baron Cohen alias Bruno líbá s jiným mužem! Homosexualita je v mnoha zemích pořád tabu... 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Harpr Harpr | 29. října 2009 v 9:41 | Reagovat

:-D  :-D Na Brunovi sem byla a je to kravina...ale vy to tady máte moc krásný...kde tyhle úža články berete???????? a taky máte úža dess. jak to děláte a jak ste sem dali ty smajlíky???? fakt úža blog!!!! :-D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama