Bitka sexy koček-Megan Fox vs. Angelina Jolie-kdo vyhraje?

17. srpna 2009 v 14:50 | Tery,Mija a Agi

Žhavá kráska z filmu "Transformers" se stává klonem hollywoodské star Angeliny Jolie! A ta je z toho doslova na prášky...

Angelina už si dlouho uzurpuje titul nejvíc sexy ženské planety! Ale teď má namále - Megan se jí ho snaží vyfouknout za každou cenu! A nemá k tomu daleko! Už teď je pro všechny nejžhavější hollywoodskou hvězdou, a to nejen díky svému talentu, ale hlavně kvůli sexy pověsti! I co se týká sexy póz, jde s Angelinou ruku v ruce - svůdně našpulené rty, kočičí pohled přes rameno a hodně nahé kůže!

Na červeném koberci jsou obě sexy a bez jediné chybičky! Ve volných dnech je to ale přesně naopak! Pro Angelinu i Megan je na prvním místě pohodlí a jednoduchost. Nejraději nosí rozpuštěné vlasy, jednobarevná tílka a pilotní cool brýle.

Těsné minišortky, síla a rozhodnost - i před kamerou si jsou podobné jako vejce vejci! Zatímco Angelina všechny nadchla, když ztvárnila počítačovou hrdinku Laru Croft ve filmech "Lara Croft - Tomb Raider" a "Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života", Megan na sebe upoutala pozornost v trhácích "Transformers" a "Transformers: Pomsta poražených" (zrovna běží v kinech). Jako akční hrdinka je Megan fakt žádaná! V Hollywoodu se dokonce začalo šuškat, že by v příštím pokračování "Tomb Raider" mohla Angelině vyfouknout roli...

Obě herečky ujíždějí na kérkách, a to hóóódně podobných! Sama Angie jich má minimálně třináct (např. bengálského tygra nebo zeměpisné souřadnice míst, kde se narodilo jejích šest dětí)! Spoustu už si jich nechala ale i odstranit - třeba jméno bývalého manžela Billyho Boba Thorntona (53)! A Megan? Ta za svým vzorem fakt nezaostává! Jméno bývalého kluka Briana si nechala zvěčnit na bok, ale na rozdíl od Angie si ho hodlá ponechat! "V budoucnu tak můžu pojmenovat svoje dítě," říká frajersky. Kromě tohohle nápisu má ale i Megan po svým těle dalších osm kresbiček - třeba na lopatce má vytetovaný citát anglického spisovatele Williama Shakespeara: "Všichni se budeme smát zlatým motýlům."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama