Srpen 2009

Zac to všem natřel

17. srpna 2009 v 15:33 | Tery,Mija a Agi

Skoro nikdo tomu nevěřil. Ale díky úspěchu nové komedie "Znovu 17" je teď ze Zaca větší hvězda než kdykoli předtím!

Kdekoli se Zac (21) objeví, okamžitě se kolem něj shluknou davy fanynek. Holky po tomhle klukovi prostě úplně šílí. Nejen v životě, ale i v Hollywoodu se mu daří výborně. Po třech úspěšných dílech "Muzikálu ze střední" je i jeho nová komedie "Znovu 17" trefou do černého!
Hned první víkend po premiéře se film v Americe dostal na první místo filmových hitparád a z trůnu smetl dokonce i Miley Cyrus s její "Hannou Montanou". Bomba! Nikdo tomu nevěřil! Filmoví kritici předpovídali, že hned po HSM Zacova hvězda vyhasne. Za zády ho pomlouvali: "Tenhle kluk a světová star? Tss, ani náhodou!"
To Zaca pořád děsně štve: "Spousta lidí ve mě nevěřila. Byl jsem pro ně jen "nic moc zpívající tanečník" z HSM, prostě si mě zaškatulkovali a nedali mi šanci!" Se "Znovu 17" se mu podařilo vyskočit z téhle škatulky ven. Zac všem dokázal, že má na to, stát se opravdovou megastar!
"Prožívám nejúžasnější období svýho života. Každý den si užívám plnými doušky. A jsem za to hrozně vděčný!" vykouzlí Zac na své tváři úsměv, který všechny fanynky tak milují. Mimochodem... Zac začínal pěkně od píky - jako outsider s naducanými tvářičkami na Arroyo Grande High School v Kalifornii. "Už na základce jsem chodil na hodiny herectví a tance. Spolužáci mě proto měli za dost divnýho týpka. Nikdo se se mnou ani nekamarádil, protože jsem nebyl ani trochu cool," vzpomíná na neslavná teenagerská léta.
Námaha se mu ale vyplatila. Dnes je jedním z nejžhavějších týpků, jaké Holly-wood nabízí. Je zavalený hromadou nabídek, ale svoje role si pečlivě vybírá. Nedávno odmítl roli v remaku muzikálu "Footloose". "Hrát slaďouška v komediích a muzikálech bylo v pohodě. Ale chci se dál rozvíjet a hrát i náročnější role. Musím přece poznat, kam až dokážu zajít," vysvětluje Zac. Jak ho známe, svojí hranice ještě zdaleka nedosáhl!

Takhle bydlí Demi

17. srpna 2009 v 15:32 | Tery,Mija a Agi

Takhle bydlí hvězda filmu Camp Rock!

Další hvězdička, Demi Lovato (16), se zabydlela v Toluca Lake, nejvíc cool čtvrti Los Angeles! Aby toho nebylo málo, tak bydlí navíc i ve stejné ulici jako Miley Cyrus (16) a Selena Gomez (16)! Chytrá holka - své nejlepší kámošky má od sebe jen pár minut! A jaká tajemství proklatě drahá vilka vlastně ukrývá? Obrovská kuchyň je pro Demi ráj a ráda v ní kuchtí své specialitky na večerní babinec! "Nejradši dělám mexické kuřecí fajitas! Těch se nikdy nenabažím," říká Demi à la kuchařka. A když si potřebuje dát menšího šlofíka, má na výběr z pěti velkých ložnic! "Miluju obrovské postele a na spaní potřebuju hodně místa," přiznává se smíchem. Nestačil by ale i menší domeček? V tak obrovské vile se přeci musí cítit dost často osamělá, nebo ne? "Žádný strachy - moji rodiče a sestry Dallas a Medison tu bydlí se mnou! Úplně sama bych tu asi moc dlouho nevydržela!" Navíc má Demi i příšernou hrůzu ze tmy: "Pokaždý když se zhasnou všechna světla, automaticky začnu slyšet divný a strašidelný zvuky," prozrazuje. Vlastnit takový mega dům má samozřejmě spoustu výhod - hlavně co se holek týče! Ranní boj o koupelny se tu nekoná, protože vila jich skrývá rovnou sedm! No, co k tomu my, obyčejní smrtelníci, můžeme dodat? Není nad pohodové bydlení hollywoodských hvězdiček... :-)


Žhavé novinky

17. srpna 2009 v 15:32 | Tery,Mija a Agi

Miley odkopla Justina!


Je to neuvěřitelné, ale tenhle dokonalý a ještě před pár týdny zamilovaný páreček se skutečně rozešel!!! Vztah ukončila Miley, a to zrovna v období, kdy odjíždí na táčet svůj nový film The Last Song. Důvodem rozchodu je prý expřítel Miley, známý zpěvák Nick Jonas! Miley ho asi nikdy nepřestala milovat!

Tylor nenávidí svoje tělo!


Ta hoka se nejspíš zbláznila! řekneš si, ale je to tak! Připúadá si ošklivá a nepřitažlivá! Problémy s postavou, s vlasy a pletí řeší každá holka, ale Taylor je totálně extremistka! Když má špatné dny, pomalu nevychází z domu. Vše pramení od školy, kdy se jí děti smály, že je ošklivá. Dodneška nemá pořádné sebevědomí. Taylor, prober se!!!


Stars flirt

17. srpna 2009 v 15:31 | Tery,Mija a Agi
Nové lásky, žhavé flirty a nečekané rozchody! Největší hollywoodské cool stars mění svý partnery jako fusekle…Selena Gomez & Taylor Lautner

Pustil ji k vodě!

Romantická rande a zamilované tulení nejnovějšího páru snů, Seleny Gomez (16) a Taylora Lautnera (17), je už minulostí! A co se mezi nima vlastně stalo? Proč jejich láska skončila, dřív než pořádně začala? Vypadá to, že si poslední dobou držel Taylor od Seleny pořádnej odstup! Nedávno mu dokonce ujela věta, která musela chudáka Selenu pořádně ranit: "Selena je skvělá holka a super kámoška!" Super kámoška? Tak nazval holku, do který byl až po uši zamilovaný! A co stojí za Taylorovou odtažitostí? V první řadě to je jeho tatík, který byl proti jejich vztahu už od samého začátku! Velký vliv na jeho rozhodnutí ale měli i samotní fanoušci, kteří Selenu zrovna dvakrát nemusejí, a postavili Taylora před hotovou věc: "Buď my, nebo Selena!" A co na to Taylor? Rozhodl se dát přednost svojí kariéře před holkou, kterou ještě nedávno nosil na rukou! A Selena? Snaží se bejt silná a zlomené srdíčko maskuje úsměvem! Na otázku, jak to s jejich vztahem vlastně je, odpovídá: "Jsem zase single! Kde jsou nějaký pěkný kluci?"


Demi Lovato & Trace Cyrus

Vydrží jejich láska?

Vypadá to, že týhle lásce hvězdy nakloněny moc nejsou! Jen co se Demi Lovato (16) a Trace Cyrus (20) dali konečně dohromady, chtějí je ostatní rozeštvat! "Dej si na něj majzla," varoval Demi její bývalý kluk Alex DeLeon (20)! A vypadá to, že se proti Traceovi hvězdy fakt spikly - na scéně se totiž objevil nový rival - Sterling Knight (20)! Ten s Demi hraje v televizním seriálu "Sonny Munroe", a navíc po ní už nějaký čas pokukuje! A aby toho nebylo málo, tak ani Demi není Sterling lhostejný! "Před kamerou tvoří fakt sladký pár a možná nejen před ní," prozradil člen natáčecího štábu. A byl to právě Sterling, se kterým Demi prožila první fi lmový polibek! "Byl to krásný pocit," prozradila nám Demi. Že by mezi těma dvěma bylo vážně něco víc? Tajný zdroj říká: "Plánujeme další sérii 'Sonny Munroe', a tak spolu budou trávit zase spoustu času!" Vyklube se z toho něco víc? Nechme se překvapit…
Miley Cyrus & Nick Jonas

Znovu spolu?

Šplouchání vln, vášnivé polibky a vzájemné dotyky! Supergirl Miley Cyrus (16) a Liam Hemsworth (18) se k sobě očividně mají! A to se ještě nedávno proslýchalo, že se Miley po rozchodu s Justinem Gastonem (20) vrátila ke svému exklukovi Nicku Jonasovi (16)! Co má teda tohle vzplanutí znamenat? Že by Mileyiny city úplně zešílely? Skoro to tak vypadá! "S Liamem nic nemám! Točím s ním nový fi lm 'The Last Song', ve kterým máme společný líbací scény. Tak jenom trénujeme," směje se Miley. "Ale je fakt, že takovou romantiku teď zažívám i ve svým osobním životě! S Nickem jsme zase spolu a jsme si blíž než kdy dřív!" A vypadá to, že Nick to cítí stejně: "S Miley teď trávím každou volnou chvilku a moc si to užívám. Už dlouho mi nebylo tak skvěle!" No, uvidíme, jestli jim láska na druhý pokus vyjde…Taylor Swift si připadá hnusná!!!!

17. srpna 2009 v 15:30 | Tery,Mija a Agi

Myslíš si, že všechny stars jsou dokonalé? Ne! Nová superhvězda promluvila poprvé otevřeně pro b o tom, co ji trápí a... vyrazila nám dech!

Asi každý zná ten pocit: Někdy se prostě vůbec necítíš dobře ve své kůži. Někdo má pupínky, někoho zlobí vlasy a má na hlavě něco, co vůbec nejde zkrotit, a vlastní obraz v zrcadle mu nahání husí kůži. Věř tomu, že takhle o sobě občas pochybuje úplně každý a nevyhnou se tomu ani slavné hvězdy!
"Někdy si připadám tak hnusná, že se mi ani nechce vycházet z domu," přiznává se nám úplně otevřeně Taylor Swift (19) a my jsme v šoku! Na veřejnosti tahle holka vždycky působí neuvěřitelně sebevědomě - ironie je, že dokonce i její cédéčko má název "Fearless" (Beze strachu). Ale v hloubi její duše to často vypadá úplně jinak, jak nám sama řekla: "Nejsem žádná super dokonalá extra holka, jenom proto, že jsem slavná a lidi o mně vědí. Řeším úplně stejné problémy jako všichni ostatní. A taky mám... i když tomu málokdo věří... hrozně malé sebevědomí! Někdy si říkám: Taylor, jsi super - taková, jaká jsi. A pár minut potom se na sebe nedokážu ani podívat!"
Taylor má ze sebe depky, i přesto, že ji obdivují miliony fanoušků, kluků i holek po celém světě - v Americe je už dlouho opravdovou megastar a první úspěchy už oslavila i jako herečka (Kriminálka Las Vegas nebo Hannah Montana: The Movie)! Tak co se stalo?

Trapasy stars při prvním sexu

17. srpna 2009 v 15:29 | Tery,Mija a Agi

Pierre Bouvier (30), Simple Plan

"Bylo mi osmnáct a do svojí holky jsem byl úplně zblázněnej. Na sex jsme mysleli už dlouho, takže když její rodiče odjeli, bylo jasný, že k tomu dojde. Dívali jsme se na fi lm, když mě vzala za ruku a odvedla do pokoje. Hadry jsme měli dole raz dva. Když jsme byli v nejlepším, tak cítím, jak mě někdo rafe do nohy. Její jorkšír Teddy vnikl do pokoje, a nejenže nám zkazil krásný večer, ale taky mě pořádně pokousal!"

Misha Barton (23)

"Můj první sex nakonec prvním sexem nebyl, protože došlo k menší katastrofě. Chtěla jsem, aby ten večer byl dokonalý. Protože jsem dost hrozná kuchařka, tak jsem jídlo objednala, a sama jsem se postarala jen o navození romantické atmosféry. Do přehrávače jsem dala naši oblíbenou muziku, na postel rozsypala provoněné sušené květiny a na zem jsem rozestavěla spousty svíček. Všechno šlo hezky podle plánu a vypadalo to, že naše poprvé bude doslova kouzelné. Oba jsme byli téměř nazí, když nastal pořádný poprask. Můj kluk si skopával kalhoty a přitom omylem převrhl i několik svíček, od kterých vzápětí chytly závěsy. Takže místo prvního milování jsme začali běhat po bytě s kýblema vody a hasili menší požár."Felix (15), AFH

"Byli jsme s mojí holkou na kolech a před námi se zčista jasna vyloupla nádherná louka. Řekli jsme si, že je to místo na piknik jak vyšité. Roztáhli jsme si deku a užívali si sluníčka. Zrovna jsme se líbali, když jsme zaslechli výstřely, které byly dost blízko nás. Rychle jsme vstaly a chtěli zjistit, co se děje. A byl to fakt mazec! Partička myslivců stála na pěšině a pořádali hon na zvěř!"
Ashley Tisdale

Můj první sex neměl jedinou chybičku! Všechno proběhlo, jak mělo, a žádný trapas při tom nenastal. Bohužel o následcích se to říct nedá. Můj kluk byl pěkně rozjetej a dost náruživej, takže mi udělal pár pořádnejch cucfleků. Když jsem druhý den přišla domů a mamka se ptala, co to mám na krku, tak jsem zrudla jako rajče a měla co vysvětlovat! Bylo to děsný!

H2O

17. srpna 2009 v 15:28 | Tery,Mija a Agi

Tenhle australský seriál je tak sladký, že mu prostě neodoláš...

Příběh.

Rikki, Emma a Cleo jsou normální holky, které právě dospívají, takže si užívají spoustu zábavy s kamarády i trable s klukama. Jednoho dne se ale vydají na tajemný ostrov Mako a jejich životy se tím navždy změní. Zjistí totiž, že při kontaktu s vodou se z nich stanou mořské pany. Jenže, co s tím, když to nevědí ani jejich vlastní rodiče? Dozví se to akorát jejich nejlepší přítel Lewis, společně tak zažívají dobrodružství plná kouzel a napětí.

Jak seriál vznikal

Filmování H2O: Stačí přidat vodu! začalo v roce 2006 a probíhalo na úchvatných plážích u Sea World v Austrálii a dalších místech Gold Coastu. Nejprve byly natočeny jen dvě série s 52 epizodami, seriál je ale natolik oblíben, že jeho producent Jonathan M. Shiff rozhodl o dotočení třetí řady.

Ocenění

V roce 2007 byl seriál nominován na Logie Award, Nickelodeon UK Kids Choice Award a Nejlepší TV Show. V roce 2008 H2O: Stačí přidat vodu vyhrál Nejlepší televizní drama na Nickelodeon UK Kids Choice Award
Hanna the movie

17. srpna 2009 v 15:21 | Tery,Mija a Agi
Skvělá zpráva roku pro všechny fanoušky: 9. července vtrhne do našich kin netpělivě očekávaný film: Hannah Montana.
Je to pro tebe moc dlouho?
Zaleť si do USA - slavnostní premiéra tam už proběhla!!!
O čem bude celý příbeh?
Popové princezně Hannah Montana stoupá úspech pořádně do hlavy.
Když se v luxusním obchůdku popere se super modelkou Tyrou Banks o jediný pár vysněných botiček, má její táta Robby Ray hvězdných manýrů své slavné dcerunky plné zuby!!!
Chce Miley vrátit zpátky na zem.
Aby ji dokázal co je v životě opravdu důležité, pošle ji z pozlátka metropole šoubyznysu Los Angeles zpět do její venkovské domoviny - Tennessee.
Je mu ale jasné, že po dobrém by to nešlo, protože Miley venkovský život moc nevoní.
A tak se uchýlí k drobné lsti.
Robby Miley namluví, že poletí na vystoupení do New Yorku.
Miley je pochopitelně v šoku, když se nejednou ocitne na malém městě Crowley Corner.
Ani její kamarád z dětství Travis Brody nemá z počátku moc šancí zlepšit ji náladu.
Čas ale všechno vyléčí a dříve nafoukaná Miley začíná pomalu objevovat přednosti života na farmě .
Travisovi se do konce podaří probudit v ní city!!!
Ti dva musí táhnout za jeden provaz, protože jistý Mr. Granger má podezření na Mileyin dvojí život a kvůli penězům by její pečlivě střežené tajemství klidně odhalil.¨
Bude se Miley muset na konci rozhodnout pro jeden z dvojí životů?
Zůstane obyčejnou, ale spokojenou holkou Miley Stwart, nebo se vrátí k dřívějšímu životu popové hvězdy Hanny Montany?
Odpověď se dozvíš o letních prázdinách...


Vanessa Hudgens-její vila

17. srpna 2009 v 15:20 | Tery,Mija a Agi
Takhle romanticky může bydle jenom jedna holka: hollywoodská hvězdička Vanessa Hudgens.
Zatímco jinésatrs bydlí spíš moderněa stroze podle nejnovějších trendů, thle Američanka má svůj byteček zařízený raději útulně a hravě.
Všude je spousta tmavého dřeva, krásný krb, krvavě rudé stěny a ze všech oken je výhled, který dostane snad každého.
Je jasné, že za 55 milionů je všechno uvnitř i venku dost luxusní a drahé.
Už jenom obrovský venkovní bazén je neskutečný: Má svůj vlastní vodopád a je skvělí k odpočívání i k pořádání divokých mejdanů s kámošema.
V domě je také vlastní kino se strojem vyrábějícím popcorn, luxusní velká kuchyně, snad ve všech místnostech jsou televize s lochou obrazovkou, v koupelně je vana s vířivkou, hned vedle posilovna a sposta dalších vychytávek.
Vše se nachází na 483 meterch čtverecních.
Vila má mimochodem šest ložnic a šest a půl koupelen.
Po párty by tam tedy mohla v klidu přenocovat celá hollywoodská parta slavných hvězd...
Ale ty bydlí stejně všichni coby kamenem dohodil!
Vanessa má ve čtvrti Studio-City za sousedy skoro jenom známé osobnosti: svého kluka Zaca Efrona, Selenu Gomez, Britney Spears, hvězdu zoufalích manželek Teri Hatcher a spoustu dalších.


Každý týden nový chlápek...

17. srpna 2009 v 15:19 | Tery,Mija a Agi

ADAMA SEVANI


V létě Miley randila s hercem Adamem Sevanim z Let's Dance 2 Street Dance.
16letý Adam je také členem klučičí skupiny NLT a se svou skupinou a s Miley si zatancoval na Teen Choice Awards.


LUCAS TILL


Filmová láska:
Miley osobně prosadila Lucase do Hannah Montana The Movie a zakoukala se do něho.
Jsme do sebe tajně zamilovaní přiznala.


Nick Jonas


Mileyina první velká láska!!!
Nedávno přiznala, že s Nickem chodila skoro dva roky.
Koncem loňského roku se rozešli.
Miley přiznala, že ji to hrozně vzalo...Cody Linley


Bávalý přítel Demi Lovato je Mileyin partner v seriálu Hannah Montana.
Na začátku září Miley s Codym několikrár randila.
Máme skvělý vztah, pochvalovala si.