Červenec 2009

INFO VANESSA HUDGENS

7. července 2009 v 15:07 | Tery

Vanessa Hudgens Celým jménem Vanessa Anne Hudgens se tato překrásná herečka a výborná zpěvačka narodila 14. prosince ve městě California (přesněji Salinas).
Je filipinsko-čínský-portorikánský irský a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era.
Její první debutové album vyšlo v září 2006, které nahrála v Hollywood records. Prvním singlem, který byl i s videoklipem se stal Come Back To Me (v českém překladu Vrať se ke mě). Jako druhý videoklip se stala píseň Say Ok (v českém překladu Řekni ok). V tomto videoklipu si zahrála také se svým přítelem Zackem Efronem. Veškeré videoklipy a písně můžete sledovat na našem webu v sekci hudba/videoklipy.
Stejně jako její rodiče i ona už jako malá působila v různých rolých v muzikálových divadlech. Její herecká kariéra začala už v 15 letech, kdy se v roce 2003 objevila na plátně ve filmu Třináctka. O rok později se představila ve filmu druhém, s názvem Thunderbirds. Po těchto dvouch velkých rolích získala možnost působit v show jako Quintuplets a The Brothers Garcia.Vanessa Hudgens
Další její filmová kariéra byla zejména u společnosti Disney (Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney).

Slávu jejího jména zajistila zatím trojice filmů s názvem High School Musical 1,2,3, v českém překladu Muzikál ze střední. V hlavní roli se svým přítelem Zackem Efronem (ve filmu Troy Bolton) představuje svůj talent ve hraní, zpívání a tancování. Tento muzikálový film se stal velmi slavným a na jejich premiéry byly nejen Americké, ale i České kinosály vyprodány během chvilky.
Ve svých 20ti letech má vedle sebe přítele Zacka Efrona, takže pánové mají hold smůlu.


INFO ASHLEY TISDALE

7. července 2009 v 15:06 | Tery
Modelka,herečka,zpěvačka

Datum narození: 02.07.1985

Místo narození: West Deal,New Jersey

Znamení: Rak

Životopis: Momentálně jmenovaná jednou z 25 nejhezčích teenagerů pod 25 let, Ashley je nejvíce známá z role Maddie, pracovnice v hotelu a hlídačka dvou dvojčat, která žijí v Tipton Hotelu, tato televizní série běží na Disney channel, a jmenuje se "The Suite Life of Zack and Cody". Momentálně jmenovaná jednou z 25 nejhezčích teenagerů pod 25 let, Ashley je nejvíce známá z role Maddie, pracovnice v hotelu a hlídačka dvou dvojčat, která žijí v Tipton Hotelu, tato televizní série běží na Disney channel, a jmenuje se "The Suite Life of Zack and Cody".
Momentálně také Ashley můžeme vidět vedle Zaca Efron v originálním Disneyovském filmu "High School Musical", který režíruje Kenny Ortega. První díl měl premiéru v lednu roku 2006 a byl to nejlépe hodnocený film v Disneyovské historii. Ashley v prvním filmu zpívala dvě písničky (Bop to the top a What I've been looking for), oboje se dostali do Billboard hot 100 chart a oba byly také nazpívány s Lucasem Grabeelem.
Ashley momentálně také nahráva její první debutové CD pro Warner Bros. Records. Její nová verze "Kiss the girl" bude na speciálním DVD "The little Mermaid".
Ashleyiny herecké kredity také obsahují film "Donnie Darko", kde hrála s Jake Gallenhaalem, Maggie Gyllenhallovou a Jamesem Duvalem. Zahrála si v pár dílech "Nathan's Choice", "Mayor of Oyster Bay" a "the Howie Mandel Pilot". Také natočila novou reklamu na T-mobile společně s Catrine-Zetou Johnes. K animovaným filmům, Ashley propůjčila svůj hlas ve filmu "Kim Possible a "Phineas and Ferb".
Když Ashley netočí filmy, její záliby jsou zpívání (ve 12 letech zpívala v Bílém Domě), nakupování, a chození ven s přáteli a její sestou Jennifer, který je také herečka jako Ash. Ashley momentálně sídlí v Los Angeles. Momentálně také Ashley můžeme vidět vedle Zaca Efron v originálním Disneyovském filmu "High School Musical", který režíruje Kenny Ortega. První díl měl premiéru v lednu roku 2006 a byl to nejlépe hodnocený film v Disneyovské historii. Ashley v prvním filmu zpívala dvě písničky (Bop to the top a What I've been looking for), oboje se dostali do Billboard hot 100 chart a oba byly také nazpívány s Lucasem Grabeelem.
Ashley momentálně také nahráva její první debutové CD pro Warner Bros. Records. Její nová verze "Kiss the girl" bude na speciálním DVD "The little Mermaid".
Ashleyiny herecké kredity také obsahují film "Donnie Darko", kde hrála s Jake Gallenhaalem, Maggie Gyllenhallovou a Jamesem Duvalem. Zahrála si v pár dílech "Nathan's Choice", "Mayor of Oyster Bay" a "the Howie Mandel Pilot". Také natočila novou reklamu na T-mobile společně s Catrine-Zetou Johnes. K animovaným filmům, Ashley propůjčila svůj hlas ve filmu "Kim Possible a "Phineas and Ferb".
Když Ashley netočí filmy, její záliby jsou zpívání (ve 12 letech zpívala v Bílém Domě), nakupování, a chození ven s přáteli a její sestou Jennifer, který je také herečka jako Ash. Ashley momentálně sídlí v Los Angeles.

Osobní: Rodiče: Lisa a Mike Tisdale, Sourozenci: Starší sestra Jen


INFO DEMI LOVATO

7. července 2009 v 15:05 | Tery
Povolání: Zpěvačka, herečka, kytarystka, pianistka, skladatelka písní
Věk: 16
Datum narození: 20. 08. 1992
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Lev


Životopis
Demi Lovato se narodila 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.
Má dvě sestry, Dallas (20) a Madison (6). Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Zde e také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disneye sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana.

23. září vyšlo její první album Don´t Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. První pilotní singl má název Get Back.


INFO DIDDLINA

7. července 2009 v 15:03 | Tery

Jméno:Diddlina


Živočišný druh:tarbýk-dlouhonohá myš

Datum narození:1.května 1991

Místo narození:Tvarohová země

Bydliště:sýrové doupě pod květinovou loukou

Výška:stejně jako Diddl-tři myší padesát


Hmotnost
:lehoučká jako bublinka v sýru

Hvězdné znamení:Býk

Barva očí:černá

Barva vlasů:černá

Účes
:jemně sčesaný

Čím bych chtěla být:primabalerínou

Co je super:Diddl

Oblíbená hudba:flamenco

Oblíbená barva :všechny barvy květin

Oblíbené jídlo:"Strumpflandský supersmradlavý sýr s velkými dírami"

Oblíbený nápoj:parmazánská limonáda


VTIPY

7. července 2009 v 14:56 | Tery
1.Jsou na pustém ostrově Diddl,Pimboli a Didlinka.Tak Didl si dodá odvahy a přeplave moře ke břehu,Pimboli je trochu chytřejší a tak si udělá s klacíků vor a moře přepluje.A Didlinka je samozřejmě nejchytřejší tak přejde po mostě kterej vede na břeh!:-D


2.Vsadí se Didlinka,Pimboli a Barbie která z nich nejdříve prsama doplave proti proudu řeky na břeh.Tak Pimboli,Didlinka a Barbie skočí šipku,Pimboli s Didlinkou plavou vyrovnaně,ale Diddlinka zvítězí,hned po ní doplave Pimboli a čekají týden na Barbie,za týden připlave Barbie celá udýchanáa řekne:Ale to není fér,vy jste používaly ruce!


3.Diddlinka s Diddlem se vydají do obchodu....najednou se Diddlík diví proč Diddlinka drží to máslo při zemi???A tak se jí zeptá a Diddlinka na to:no co musím přeci držet ceny při zemi..

4.Přijde Diddlík ze školy a má na hlavě knihu...Maminka se ho ptá:Proč máš na hlavě Diddlíku tu knihu?Diddlík odpoví:Dostal jsem dnes pětku a tak se snažím dostat moudrost do hlavy...


5.Jdou dva Pimbolíci po cestě...jdou...jdou a najednou ten prostřední spadne...

NAKUPOVÁNÍ

7. července 2009 v 14:38 | Tery
Nakupování neboli shopování(šopování) je super věc! Ale to určitě víte! Nejlepší obchody:

HOROSKOP

KNIHKUPECTVÍ

MCDONALDS

GALERIE V DBK-LEVNÉ NÁLEPKY A MOC HEZKÉ VĚCI

ZVERIMEX

POMPO

ROSSMAN

DEICHMAN


A SPOUSTU DALŠÍCH OBCHODŮ, ALE TY VYPISOVAT NEBUDU, PROTOŽE BYCH SE UPSALA!

REKLAMA NA KRÉM

7. července 2009 v 14:33 | Tery
Vanessa Hudgens má reklamu na krém. Krém je dobrý, ale ta reklama...no...ujde. Vanessa je super i když se jí to taky občas vymkne z ruky! Jinak ZANESSA...trochu to tam skřípe, ale snad se nerozejdou.DRŽÍME JIM PALCE!!!